Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Обрати квартиру
Водний простір

Пішохідний простір

Громадський простір – місце, де ми щодня взаємодіємо один з одним і з нашим оточенням, тому ми приділили максимальну увагу його формуванню. Найголовніші фактори, які ми врахували – це гармонійність, екологічність, висока естетика ландшафтного дизайну та якість матеріалів, що використовуються.

Ми створюємо суспільний простір, яким хочеться пишатися, куди варто запросити друзів, де приємно проводити час кожен день. Тут зручно відпочивати і спілкуватися.

Пішохідний простір - вулиці

Пішохідні вулиці і зелені бульвари, вільні від автомобілів, разом із каналами утворюють мережу якісних та насичених громадських просторів.

Ці пішохідні території сформовані за найвищими світовими стандартами і поєднують у собі комфорт, безпеку, відсутність бар’єрів і велику кількість можливостей для спорту та відпочинку.

Наша ціль – відродити притаманні киянам традиції прогулянок вздовж Дніпра, а також нагадати містянам про привабливість водних видів спорту.

Пішохідний простір - Парк Моряків

Перлиною РИБАЛЬСЬКОГО стане реконструйований, насичений ігровими та спортивними майданчиками Парк моряків. Тут можна прогулятися із видом на Поділ, а також знайти розваги для усієї сім’ї.

Крім того, тут наявні спеціальні місця для вигулу домашніх улюбленців, які не будуть заважати іншим відвідувачам парку.

Звісно, ми подбали про велосипедистів, забезпечивши їх зручними велодоріжками і місцями для зберігання велосипедів

ЗАМОВИТИ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК

*

*