Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Видові квартири

ЖК Рибальський пропонує своїм мешканцям прекрасні апартаменти з неперевершеним виглядом на канали, річку та Дніпровські схили, Андріївську церкву, старий Поділ та Оболонь. Чотирикімнатні й трикімнатні видові квартири взагалі матимуть відкриті тераси на даху – Київ буде немов на долонях.

Купити видову квартиру в Києві

Особливої уваги заслуговують дворівневі апартаменти на останніх поверхах із виходом на терасу. Унікальність такого житла полягає в плануванні: перший рівень являє собою величезний житловий простір з маленькою терасою, а другий – це повністю відокремлене приміщення з панорамними вікнами та великою терасою (від 40 м2).

Плюси

Видові квартири – надзвичайно вигідна інвестиція. Така нерухомість ніколи не втратить своєї цінності, адже краєвид за вікном завжди лишатиметься неперевершеним.

Замовте дзвінок, щоб розпитати наших менеджерів про варіанти видових квартир з найкращими панорамами за вікном. Нагадуємо, що перші два будинки житлового району Рибальський будуть введені в експлуатацію в I кварталі 2018р - II кварталі 2018р по секційно.