Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Українські художники провели пленер на RYBALSKY

Українські художники провели пленер на RYBALSKY
  • calender 22.05.2019

Не знаєте, де знайти натхнення для написання нової картини? Шукайте його у RYBALSKY! У мальовничому районі біля Дніпра, у будинках з вражаючою архітектурою та приголомшливих краєвидах, які відкриваються з вікон квартир. Тут кожна деталь надихає на творчість. Переконатися в цьому могли учасники заходу En plein air à Rybalsky арт-проекту, організованого галереєю Lera Litvinova Gallery.

Протягом чотирьох днів, з 15 по 18 травня, RYBALSKY перетворився на справжній епіцентр творчості. 13 українських художників зустрілися у житловому районі, аби закарбувати його найкрасивіші локації. Ракурсами для картин стали зелений бульвар, фасади будинків, індустріальний пейзаж і види на Дніпро.

Пленер для художників, майстер-класи, лекції з історії мистецтва та спільна робота над створенням медіа-арту чотири дні En plein air à Rybalsky пройшли насичено та результативно. Вже 1 червня Лера Літвінова та Леонора Янко представлять звітну виставку всім поціновувачам сучасного живопису. Lera Litvinova Gallery, розташована на першому поверсі будинку №3, в перший день літа розпочне свою роботу о 16:00. До 29 червня всі охочі можуть відвідати галерею та на власні очі побачити нові роботи українських художників. Гості виставки також побачать бекстейдж арт-перформансу протягом виставки будуть транслюватися відео-роліки про процес створення картин.

Гарантуємо буде цікаво. До зустрічі у RYBALSKY!

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин