Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Транспортна інфраструктура

Рух транспорту в районі

На території житлового району не буде великих магістралей — транспортні потоки розподіляться сіткою нешироких вулиць, що дасть водіям змогу обирати серед різних маршрутів. Транзитний транспорт рухатиметься по периметру суперкварталу, тож вулиці між будинками будуть тихими та безпечними.

У майбутньому заплановано розділення транспортних потоків у північному та південному напрямках на два коридори. Рух від вулиці Набережно-Хрещатицької до проспекту Степана Бандери відбуватиметься, як і нині, вулицею Набережно-Рибальською. А рух у зворотному напрямку буде організовано вулицею Електриків через спеціально сконструйований тунель під залізницею.

Завдяки цьому зменшиться навантаження на вулицю Електриків, а територія Рибальського півострова стає легко доступною через мережу місцевих проїздів. Це рішення закладено у затверджений Київською міською радою Детальний план території Рибальського.

Паркінги

Узбіччя та тротуари не перетворяться на хаотичну парковку, адже кожен квартал матиме місткий дворівневий паркінг. Один рівень паркінгу розташований під землею, другий — на рівні першого поверху. Заїзд — ззовні кварталу, з боку вулиці, тож усередину двору автомобілі не заїжджатимуть. У третьому будинку передбачено 198 паркомісць, у дев’ятому — 197, у п’ятому — 122. Паркінги буде обладнано станціями для заряджання електромобілів.

Паркінг працюватиме за системою park sharing: власник паркомісця зможе здавати його в користування на період своєї відсутності й отримувати за це гроші. Це забезпечить великий запас паркомісць для гостей району. Для гостьового паркування передбачено 160 машиномісць у “кишенях”, розміщених так, щоб не заважати автомобільному рухові. Ми подбали також про велосипедистів і встановлюємо велопарковки.

Пішохідний простір

На території RYBALSKY пішоходи почуватимуться комфортно й безпечно та зможуть насолоджуватися прогулянками, адже міські автомагістралі не проходять через суперквартал, а тільки огинають його. Між будинками житлового району передбачено проїзд автомобілів мешканців до підземних паркінгів, а також проїзд пожежних машин і сервісного транспорту. Автомобільні проїзди від пішохідних зон відмежовуватимуть боларди.

Ми дбаємо про створення безбар’єрного простору, щоб у RYBALSKY було комфортно всім без винятку. У районі не буде підземних переходів, пішохідні зони та сходи обладнано для людей із вадами зору, а ліфти будуть зручними для людей з обмеженими можливостями.

Простір для велосипедистів

У RYBALSKY ми облаштуємо мережу велодоріжок, а також установимо паркінги для велосипедів. Усередині району веломаршрут буде суміщений з автомобільними проїздами, а по периметру, де рух транспорту інтенсивніший, ми облаштуємо окремі велодоріжки. Вони будуть поєднані з магістральною велодоріжкою, яка поєднає Оболонь, Рибальський півострів, Поділ і Верхнє місто. Буде створено пішохідно-велосипедний зв’язок, який дасть змогу зручно дістатися з RYBALSKY до бульвару на вулицях Верхній і Нижній Вал.

Громадський транспорт

Житловий район RYBALSKY розташований за 10–15 хвилин на авто від станцій метро Поштова площа та Контрактова площа. Приблизно за той самий час можна дістатись і до Хрещатика. До центру міста та на лівий берег можна доїхати автобусами No114 та No114А. Автобус No88 сполучає RYBALSKY з Оболонню, автобус No53 — із Контрактовою площею та Подолом.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ