Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

ТОП планувань квартир в житловому районі Рибальський

Планування квартири відіграє чималу роль під час придбання житла. Житловий район Рибальський пропонує найрізноманітніші планування, адже в нас понад 90 різних варіантів.

У житловому районі Рибальський пропонується великий вибір планувань квартир: ви можете переглянути всі варіанти на нашому сайті. Ви також можете обрати певну секцію, поверх, площу і кількість кімнат, щоб детально оглянути план житла.

Найкращі планування квартир у новобудовах

Однокімнатні квартири – ТОП-варіант для однієї людини чи пари без дітей. Площа такого житла стартує з 45 м2 і ці квартири мають велику кухню, широкий коридор, містку гардеробну й практичну лоджію.

Двокімнатна квартира має мінімальну площу 55 м2. Вона має простору спальню й вітальню, комору і навіть балкон. Таке житло чудово підійде сім’ї з однією дитиною.

Трикімнатна квартира – відмінний варіант для великої родини. Площа такого житла стартує з 73 м2. Приємним бонусом, окрім наявності балкона, лоджії, двох спалень та великої кухні-вітальні, є тераса на даху.

Родзинкою RYBALSKY є квартири на останніх поверхах. Це переважно дворівневі апартаменти з виходом на терасу, з якої може відкриватися приголомшливий вид на Дніпро та історичний центр міста. Унікальність такого житла полягає в плануванні: перший рівень являє собою величезний житловий простір із маленькою терасою, а другий – це повністю відокремлене приміщення з панорамними вікнами та великою відкритою терасою (від 40 м2).

Але найголовніше те, що всі наші квартири мають вільне планування, тому ви самі вирішуєте, де розміститься кухня чи спальня.

Кожен зможе знайти своє ідеальне рішення. Ми рекомендуємо не зволікати з придбанням житла, адже перші два будинки ЖК Рибальський будуть введені в експлуатацію вже в I кварталі 2018р - II кварталі 2018р по секційно. Це означає, що вже цього року ваша мрія жити у своїй квартирі стане реальністю разом з RYBALSKY.