Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

ТОП планувань квартир в житловому районі Рибальський

Планування квартири відіграє чималу роль під час придбання житла. Житловий район Рибальський пропонує понад 90 різних варіантів: ви можете переглянути план житла на нашому сайті, вибравши певну секцію, поверх, площу і кількість кімнат.

Найкращі планування квартир у новобудовах

Однокімнатні квартири – ТОП-варіант для однієї людини чи пари без дітей. Площа такого житла стартує з 45 м2. Ці квартири мають велику кухню, широкий коридор, містку гардеробну та практичну лоджію.

Двокімнатна квартира має мінімальну площу 55 м2. Вона має простору спальню й вітальню, комору і навіть балкон. Таке житло чудово підійде сім’ї з однією дитиною.

Трикімнатна квартира – відмінний варіант для великої родини. Площа такого житла стартує з 73 м2. Приємним бонусом, окрім наявності балкона, лоджії, двох спалень та великої кухні-вітальні, є тераса на даху.

Родзинкою RYBALSKY є квартири на останніх поверхах. Це переважно дворівневі апартаменти з виходом на терасу, з якої може відкриватися приголомшливий вид на Дніпро та історичний центр міста. Особливість такого житла в його плануванні: перший рівень являє собою величезний житловий простір з маленькою терасою, а другий – це повністю відокремлене приміщення з панорамними вікнами та великою відкритою терасою (від 40 м2).

Але найголовніше те, що, придбавши житло у нашому районі, ви можете зробити перепланування квартири на власний смак.

Кожен зможе знайти своє ідеальне рішення. Ми рекомендуємо не зволікати з придбанням житла, адже перші секції будинків №3 і 9 вже введено в експлуатацію. Ви можете купити квартиру у RYBALSKY та розпочати омріяний ремонт.