телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Головне про підключення інженерних мереж у RYBALSKY

Головне про підключення інженерних мереж у RYBALSKY
  • calender 02.04.2020

Архітектура будинків, благоустрій території, внутрішня інфраструктура району — перелік тем, які ви безперечно обговорюєте при купівлі квартири. Але є базові питання, які перш за все цікавлять інвесторів. Одним з таких є питання інженерних систем. Як влаштовані мережі у районі та чи достатньо їхнього обсягу для забезпечення комфортного проживання? Враховуючи площу RYBALSKY, підвищена увага до процесу підключення комунікацій абсолютно виправдана. 

У форматі питання-відповіді спробували пояснити основні моменти, пов`язані з тепломережами, водопостачанням та електрикою  у районі.

 

Як RYBALSKY буде підключатися до електрики, водопостачання, каналізації, тепломереж?

Підключення будинків до інженерних систем виконується почергово — на підставі розробленої й погодженої проєктної документації та з дотриманням відповідних технічних рішень. 

Послідовність приєднання будинків до мереж визначається їхньою готовністю. Враховуючи статуси будівництва кожної секції району, пріоритетність робіт з влаштування комунікацій наступна: будинок №3, №9, №5, №11, №7, №1. До будинків №3 і №9 вже заведені мережі.

 

Враховуючи кількість населення у районі, чи вистачатиме запроєктованої потужності для забезпечення всіх мешканців?

Так, звичайно. Отриманню дозволу на будівництво та початку робіт на об`єкті передує ряд обов`язкових процедур, серед яких:

  • • розрахунок необхідних потужностей та складання інженерних параметрів відповідно до чинних Державних будівельних норм України, 
  • • проведення експертизи, 
  • • отримання технічних умов для приєднання до енергетичної системи міста, а саме до електромереж, мереж водопостачання, каналізування, дощової каналізації та теплових мереж. 

Далі згідно з отриманими технічними умовами починається етап проєктування. 

Виконання цих процедур і подальше підключення будинків до міських мереж не може відбуватися без точних розрахунків і врахування необхідних обсягів для майбутніх споживачів. 

Крім того, на етапі отримання технічних умов та розробці проєктної документації забудовник розраховує навантаження на мережі у пікові години доби та визначає їхню потужність з урахуванням сезонних навантажень на енергоносії. 

 

Чи потрібно прокладати додаткові мережі у RYBALSKY?

Оскільки  при отриманні технічних умов враховується категорійність надійності споживачів (тобто резервування енергоносіїв, які передбачені схемними рішеннями), то прокладати додаткові мережі у  RYBALSKY не має потреби.  

Ми дотримуємось технічних умов, тому проєктними рішеннями у районі передбачені мережі з можливістю резервування. Серед них:

  • • каналізація,
  • • водопровід, 
  • • теплотраса.

Згідно категорійності ДБН електромережі відповідають І і ІІ категорії надійності. Безперебійне електропостачання забезпечується схемними рішеннями як від джерел живлення, так і від розподільчих пристроїв. Які мережі вже підключено у RYBALSKY?

Існує необхідний перелік інженерних комунікацій у будинку: електромережі, опалення, водопостачання, каналізація, слабострумні мережі. Безперебійна робота цих систем забезпечує належні умови як для комфортного проживання мешканців, так і для функціонування комерційних приміщень.

Минулого року будинки №3 і №9 у RYBALSKY пройшли перевірку ДАБІ та отримали сертифікат про готовність до експлуатації. Наразі шість секцій підключені до тепломереж, водопостачання, каналізації, електрики. 

Наступні будинки будуть підключатися до мереж поетапно відповідно до технічних умов. Завдяки продуманій схемі мереж у районі їхнє прокладання та обслуговування, наприклад в разі ремонту, ніяк не вплине на комфорт мешканців. 

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин