Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Перший пусковий комплекс RYBALSKY введено в експлуатацію!

  • calender 15.02.2019

2019-й стане особливим роком для багатьох сімей, адже вже зовсім скоро вони стануть мешканцями RYBALSKY.

Ми раді повідомити, що перший пусковий комплекс RYBALSKY введено в експлуатацію! Секції 2,3,4 будинку №3 та секції 1,5,6 будинку №9 пройшли перевірку ДАБК та отримали сертифікати про готовність об`єкта до експлуатації. Найближчим часом інвестори можуть отримати ключі та розпочати ремонт у своїх квартирах.

У будинках завершено влаштування внутрішніх мереж. На всіх поверхах залиті стяжки. В місцях загального користування виконані штукатурні роботи та оздоблення стін, завершено укладання плитки на підлогу. Змонтовані вікна та квартирні двері, встановлені ліфти. У паркінгу основні роботи зосереджені на влаштуванні покрівельного шару.

Нам знадобилося два роки наполегливої праці та ретельних будівельних робіт, аби отримати той результат, який би повністю відповідав нашій початковій концепції та очікуванням мешканців. Ми зібрали команду з кращих підрядників, обрали найякісніші матеріали та провели не один клієнтський контроль з інвесторами. Попереду ще багато роботи. На мешканців чекає ремонт в квартирах, а у RYBALSKY продовжується активне будівництво будинків №5 і 11.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин