телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

У будинку № 11 розпочато продаж комерційних приміщень

У будинку № 11 розпочато продаж комерційних приміщень
  • calender 30.10.2019

Відкрити власний бізнес і займатися справою свого життя. Любити місце, де ти працюєш, та кожного ранку прокидатися з думкою “скоріше на роботу!”. Вдень вирішувати купу нагальних справ, а ввечері з командою святкувати реліз проекту у ресторані біля води. Чудовий план роботи, який ви можете втілити у RYBALSKY. 

Раді повідомити, що у будинку №11 розпочато продаж комерційної нерухомості. Ми вже готові показати вам приміщення для ресторанів, кафе, магазинів і офісів, та спочатку детально про них розповімо. 

Приміщення для ресторанів і кафе. Будинок №11 зводиться біля каналу. Це й окреслило концепцію та функціональне призначення комерційної нерухомості у ньому. З боку набережної нежитлові приміщення займають три поверхи та матимуть скляне оздоблення фасаду. Тут переважатимуть ресторани та кафе. Для них відведені два поверхи будинку та передбачена можливість створення літніх майданчиків з мальовничим видом на набережну. 

Планування приміщень — на одному та двох рівнях.  Для закладів запроектовані необхідні комунікації та врахована кількість енергоспоживання. Кожен з ресторанів має можливість розвантаження товарів з паркінгу — протягом робочого дня заклад забезпечуватиметься продуктами, не заважаючи мешканцям та гостям RYBALSKY. 

Приміщення для офісів. Не менш мальовничий краєвид чекає на інвесторів офісної нерухомості. У будинку є дворівневі приміщення, вікна яких можуть виходити як на зелений бульвар, так і на канал. Останній варіант має обмежену кількість пропозицій — у продажу представлено всього два приміщення площею 250 м². 

Для всіх офісів у будинку передбачена окрема вхідна група, що дозволить компаніям працювати за власним графіком. 

Торговельні приміщення. Всі торговельні приміщення представлені однорівневими плануваннями та мають багато переваг для власників магазину: велика фасадна вітрина, місце для розміщення вивіски та безбар`єрний вхід. А, враховуючи, локацію будинку №11, тут магазини користуватимуться неабияким попитом не тільки серед мешканців RYBALSKY, а й гостей району, відвідувачів ресторанів та офісних працівників.

Ми орієнтуємося на різні за розміром і спеціалізацією компанії, тож у будинку №11 пропонуємо приміщення від 68 м² до 585 м². Дізнавайтеся більше інформації про комерційну нерухомість у нашого менеджера. Телефонуйте (044) 391-18-00 або приходьте за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9.

Обрати приміщення

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин