Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Технічні характеристики квартир

При купівлі власного житла виникає безліч питань: чи буде тепло в кімнатах взимку? наскільки якісними будуть двері та вікна чи, можливо, при ремонті їх треба міняти? чи будуть готові внутрішні мережі при отриманні ключів? Ми знаємо, наскільки важливо бути впевненим не тільки у якості будівництва житлового комплексу, а й у якості матеріалів для оздоблення приміщень.

У цьому розділі ми зібрали всю інформацію стосовно технічних характеристик квартир у RYBALSKY.

Технічні характеристики квартир
Технічні характеристики квартир

Стіни

Всі будинки RYBALSKY зводяться за монолітно-каркасною технологією. Для кладки зовнішніх стін ми використовуємо повнотілу керамічну цеглу М100. Серед її особливостей — волого- та морозостійкість. Маркування “М100” вказує на міцність матеріалу: 1 см² цегли витримує навантаження в 100 кг. Будинки утеплюються негорючою мінеральною ватою товщиною 15 см. Зі сторони бульвару ми оздоблюємо стіни навісним вентильованим фасадом, зі сторони двору — “мокрим” фасадом з пофарбованою поверхнею.

Внутрішні та міжкімнатні стіни також закладаються керамічною цеглою. Вибір цього матеріалу обґрунтований не тільки його якістю, але й природними складовими.

Після введення будинку в експлуатацію квартири здаються без оздоблення стін штукатуркою.

Стеля

Висота стель — 2,82 м.

Вікна

Для квартир RYBALSKY ми обрали металопластикові вікна з алюмінієвим профілем і двокамерним енергозберігаючим склопакетом. Взимку у кімнатах зберігатиметься тепло, влітку — прохолода.

Технічні характеристики квартир
Технічні характеристики квартир

Двері

У всіх квартирах будуть вогнетривкі вхідні двері. На балконах ми встановлюємо металопластикові двері з алюмінієвою накладкою.

Підлога

Підлога заливається піщано-цементною лазерною стяжкою. Її особливість — в ідеально рівній поверхні, тож під час ремонту можна одразу класти плитку чи ламінат на підлогу.

Опалення

RYBALSKY підключено до централізованого опалення з індивідуальним тепловим пунктом у кожному будинку. У квартирах ми встановлюємо радіатори та вбудовані у підлогу конвектори. Слідкувати за кількістю спожитого тепла мешканці можуть через індивідуальні лічильники.

Всього в квартирах передбачено 4 лічильника: для холодної та гарячої води, електроенергії та опалення.

Технічні характеристики квартир
Технічні характеристики квартир

У якому вигляді здаються квартири у RYBALSKY

При передачі ключів власнику квартиру, у кімнатах залита стяжка на підлозі, виконана гідроізоляція “мокрих точок”, змонтовані вікна, вхідні двері та двері на балконі, також до приміщень заведені мережі (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання).

Детальніше про квартири у RYBALSKY ви можете дізнатися у наших менеджерів відділу продажу. Завітайте до нас за адресою вул. Набережно-Рибальська дорога, 3, 9 .

Обрати квартиру
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ