телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Ще ближче до води! Старт продажу квартир у новому будинку біля каналу

Ще ближче до води! Старт продажу квартир у новому будинку біля каналу
  • calender 17.11.2018

Поки перші квартали RYBALSKY готуються приймати своїх мешканців, ділимося з вами чудовою новиною. В будинку №11 розпочато продаж квартир!

Для тих, хто мріяв жити ближче до води, хто в захваті від архітектури RYBALSKY та нашого підходу до облаштування суспільного простору, ми створюємо новий квартал з усіма перевагами для життя.

Будинок розташований біля каналу. Це й визначило його головні риси. На відміну від трьох кварталів RYBALSKY, в будинку №11 комерційні приміщення займатимуть три поверхи та матимуть скляне оздоблення фасаду. Тут переважатимуть ресторани та кафе. Для них ми передбачили  оптимальні планування з висотою стель 4,5 м, панорамні вікна з видом на канал і можливість створення літніх майданчиків з виходом до води.

 

Особливістю комерційних об’єктів стане вхідна група. Вона також буде виконана зі скла. Заходячи в приміщення, відвідувачі потраплятимуть в патіо — напівприватний простір з прозорими стінами, які створюватимуть враження відкритої місцевості.

 

Окрасою кварталу стане спуск до каналу — сходи до води будуть виконані у вигляді амфітеатру.

 

У RYBALSKY ми поважаємо потреби кожного мешканця та створюємо безбар'єрний простір — спуститися до каналу також можна пандусом. Окрім естетичної функції, він стане практичним рішенням для мешканців та гостей району з дитячими візочками або людей з обмеженою мобільністю.

 

Аби підкреслити загальну концепцію району, фасад житлових поверхів буде виконано з клінкерної та фіброцементної плити німецького виробника. Колір матеріалів — мікс сірого та коричневого — надасть кожній площині виразності. Окремим пластичним елементом стануть різні віконні пройоми: панорамні — на лоджіях та терасах, стандартні, висотою 60 см від підлоги, — в кімнатах.

 

Площа квартир у будинку №11 варіюється від 40,45 м2 до 165,39 м2. Серед них є як однокімнатні, так і дворівневі чотирикімнатні з приватними терасами, двома ванними кімнатами та гардеробними.

 

Додаткову інформацію щодо планувань, цін та умов купівлі квартири у будинку №11 RYBALSKY ви можете дізнатися, звернувшись до відділу продажів. Заповніть нижче форму заявки та наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами.

Замовити дзвінок

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин