Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Старт продажу нових квартир у будинку № 7

Старт продажу нових квартир у будинку № 7
  • calender 27.10.2020

Ще на етапі  запуску будинку № 7 ми багато розповідали  про його архітектуру, благоустрій та розташування на першій лінії Дніпра. Але є новина, яку ми залишили наостанок та якою залюбки ділимося з вами. 

Вже відсьогодні у будинку № 7 відкрито продаж нових квартир. Вони знаходяться на 7-9 поверхах і мають неймовірні видові характеристики. Дніпровид з гладінню води та мальовничими пагорбами Труханового острова, вікновид на канал чи зелений бульвар — з будинку № 7 відкриваються настільки фантастичні види, що на місці покупців нам було складно обрати щось одне. Добре, що частина терас має каскадне розташування — такий архітектурний хід збільшує оглядові можливості мешканці. 

На 7-му поверсі є двосторонні квартири, тож вікна та тераси можуть виходити як у тихий двір, так і на зелений бульвар, канал чи Дніпро.

Родзинкою 9-го поверху стануть дворівневі квартири з терасами на кожному рівні. Тут мешканець зможе насолоджуватися безмежною красою неба та спостерігати, як ввечері запалюються зірки. 

Хочете дізнатися більше про нові квартири у RYBALSKY? Завітайте до нашого відділу продажу за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин