Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Простір для життя

Інфраструктура

Нижні поверхи будинків займатимуть магазини, супермаркети, центри обслуговування, кафе, ресторани, бутіки, шоуруми, салони краси, тож мешканці району матимуть усе необхідне зовсім поруч — лише за кілька хвилин пішки від дому. Діти зможуть навчатися неподалік від дому, адже в RYBALSKY відкриється навчальний комплекс. На бульварі та у дворах ми облаштовуємо спортивні майданчики просто неба. Також ми подбали про медичну інфраструктуру — у RYBALSKY працюватимуть аптеки, сімейні поліклініки, амбулаторії, офтальмологічні клініки, а також ветеринарні кабінети. На других і третіх поверхах деяких будинків розташуються офіси. Там відкриються IT-компанії, творчі й архітектурні майстерні, юридичні агентства.

Медичний
кластер
кабінети сімейного лікаря
кабінети стоматології
аптеки
приватні медичні практики
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Офісна
нерухомість
ІТ - офіси
художні студії
архітектурні майстерні
кабінети нотаріусів
офіси юридичних компаній
Внутрішні
двори
2500 м2простору для відпочинку мешканців
гравійні доріжки
workout зона
дитячий майданчик з ігровими пагорбами
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Внутрішні
двори
гірки
сітки для лазання
гумові лави
різноманітні дерева
посадки багаторічних трав
гойдалка
Внутрішні двори

Периметральна забудова з усіх боків відмежовує внутрішні двори від вулиць, тому простір усередині кварталів буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці будинку, тож діти зможуть гратись у безпеці. Зручні лави, столики для пікніків, дитячі та спортивні майданчики — ми подбали, щоб на внутрішньому подвір’ї було все для сімейного відпочинку та дозвілля з дітьми. Зелені газони та дерева дадуть змогу відчути себе на природі та відновити сили.

Пішохідний бульвар

На бульварі будуть пішохідні та велосипедні доріжки, дерева, газони та місця для відпочинку. Уздовж бульвару не пролягають міські автомагістралі, тож тут буде спокійно та безпечно. Кожен знайде тут комфортне місце для себе, адже бульвар поділено на три частини: парк, площу та спортивну зону. Парк стане гарним місцем для тихого відпочинку: тут можна буде посидіти на лаві під яблунею, пройтися доріжками зі зручним мощенням. У центральній частині бульвару розташована площа, а із боків від неї стоятимуть столики. На вихідних тут можна буде влаштовувати сімейні пікніки, а на свята — фестивалі. На газонах у тіні платанів ми поставимо лежаки, у спортивній зоні встановимо три батути та скейт-рампи. Поруч будуть зони для відпочинку.

Пішохідний
бульвар
330 мпротяжність
6600 м2простору для дозвілля
1спортивна зона
1парк
1площа
85дорослі дерева
80листяних кущів
3батути
3скейт-рампи
1тенісний стіл
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Пішохідний
бульвар
1спортивний комплекс
6шезлонгів
8столів для пікників
29лав
116об′єктів благоустрою
2500 м2площі для торгівельних майданчиків
20концептуальних магазинів улюблених брендів
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ