Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Простір для життя

Затишні подвір’я, зелені бульвари та сучасний суспільний простір біля води — ми подбали про те, аби мешканці RYBALSKY мали все необхідне для комфортного проживання. Адже, що може бути краще, ніж починати день з ранкової пробіжки районом, вдень відпочивати на лаві під кроною дерева, а ввечері прогулюватися біля каналу?

Внутрішні
двори
2500 м2простору для відпочинку мешканців
гравійні доріжки
workout зона
дитячий майданчик з ігровими пагорбами
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Внутрішні
двори
гірки
сітки для лазання
гумові лави
різноманітні дерева
посадки багаторічних трав
гойдалка
Внутрішні двори

Периметральна забудова з усіх боків відмежовує внутрішні двори від вулиць, тому простір усередині кварталів буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці будинку. Зручні лавки, столики для пікніків, зелені насадження, дитячі та спортивні майданчики — ми подбали, щоб на внутрішньому подвір’ї було все для сімейного відпочинку та дозвілля з дітьми.

Пішохідний бульвар

Бульвари між будинками стануть улюбленим маршрутом для прогулянок у RYBALSKY. Тут будуть пішохідні та велосипедні доріжки, дерева, газони та місця для відпочинку. Уздовж бульвару не пролягають міські автомагістралі, тож тут буде спокійно та безпечно. Кожен знайде тут комфортне місце для себе, адже бульвар поділено на три частини: парк, площу та спортивну зону. У парку можна буде посидіти на лаві під деревом, пройтися доріжками зі зручним мощенням. У центральній частині бульвару розташована площа, а з боків від неї стоятимуть столики. На вихідних тут можна буде влаштовувати сімейні пікніки, а на свята — фестивалі. На газонах у тіні платанів ми поставимо лежаки, у спортивній зоні вже встановили батути, зовсім скоро тут з’являться скейт-рампи. Поруч будуть зони для відпочинку.

Пішохідний
бульвар
330 мпротяжність
6600 м2простору для дозвілля
1спортивна зона
1парк
1площа
85дорослих дерев
80листяних кущів
3батути
3скейт-рампи
1тенісний стіл
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Пішохідний
бульвар
1спортивний комплекс
6шезлонгів
8столів для пікників
29лав
116об′єктів благоустрою
2500 м2площі для торговельних майданчиків
20концептуальних магазинів улюблених брендів
Водний
канал
330 мпротяжність
11550 м2простору для відпочинку біля води
1зелена зона з фонтанами
1зона з кафе та ресторанами
1зона з амфітеатром та сценою
42дорослих дерев
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Водний
канал
89об′єктів благоустрою
238ліхтарів для декоративного підсвічування
2мости через канал
9200 м2ресторанів
> 25різноманітних кафе
Водний простір

Багатьом мешканцям RYBALSKY пощастить милуватися з вікон своїх квартир мальовничим краєвидом на Дніпро. І це лише одна з переваг життя біля річки. Ми зробимо все, аби нагадати киянам про цінність Дніпра та дати їм змогу відпочивати біля води. Наразі Київ відрізано від ріки автомагістралями та промисловими зонами. Ми прагнемо це змінити. Частину набережної Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту ми реконструюємо й облаштуємо там суспільний простір, де можна буде гуляти, бігати, кататися на велосипеді. Оновлена набережна буде відкрита для всіх охочих. Також на території RYBALSKY ми створимо власний канал і поєднаємо його з Дніпром за допомогою тунелю, який буде прокладено під вулицею Набережно-Хрещатицькою. Вздовж каналу буде розташована окрема вулиця з концептуальними кафе та ресторанами. Для закладів ми заздалегідь передбачили літні майданчики, тож мешканці зможуть смакувати стравами на свіжому повітрі та милуватися краєвидом. Окрасою кварталу стане спуск до каналу — сходи до води будуть виконані у вигляді амфітеатру.

Обрати будинок
Замовити дзвінок
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ