Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Віртуальний шоу-рум у RYBALSKY

Нова опція на сайті RYBALSKY! Відтепер, обираючи квартиру у нашому районі, ви можете прогулятися її кімнатами з будь-якого куточку світу та навіть побачити вид, який відкриватиметься з ваших вікон. Для вашої зручності ми створили віртуальний шоу-рум з 3D-турами наших найпопулярніших планувань — однокімнатної та двокімнатної квартир. Клікайте на 3D-моделі нижче та ласкаво просимо до вашої майбутньої оселі:)

3D-планування 1-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для однокімнатної квартири загальною площею 66,41 м². Помешкання знаходиться у 8-й секції будинку №11. Поверх — четвертий. Особливість квартири — у її продуманому плануванні та, звісно, у збільшеній площі. У спальні розміром 20 м² є можливість облаштувати зону з гардеробною, що дозволить відмовитись від додаткової мебелі. Площа кухні, поєднаної з вітальнею, складає 30 м². З цієї кімнати також є вихід на балкон.

Переглянути
Переглянути

3D-планування 2-кімнатної квартири

Для сім’ї з дитиною або пари, яка тільки-но планує її заводити, ми пропонуємо двокімнатну квартиру. Площа — 78,82 м². Розташування — будинок №11, 8 секція, 6 поверх. В обох спальнях є вихід на лоджії — одна розташована з боку бульвару, інша виходить у внутрішній двір. Для зручності перегляду ми додали інтер’єр кімнат, тож прогулюючись нашими віртуальними шоу-румами, можна відчути себе наче вдома. А щоб одна з квартир стала вашою, звертайтеся до наших менеджерів відділу продажу. Телефонуйте за номером на сайті або клікайте на месенджери у правому кутку екрану.
Обрати будинок
Замовити дзвінок
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Акційні пропозиції
Віртуальний шоу-рум
ЗАКРИТИ