телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Шоурум на Рибальському

Шоурум на Рибальському
  • calender 04.05.2018

Чудові новини для інвесторів та майбутніх мешканців. На першому поверсі будинку №3 в RYBALSKY облаштовано великий шоурум, де представлені зразки  оздоблювальних матеріалів, які ми використовуємо у будівництві. Всі охочі можуть завітати й переконатись у високій якості та функціональності житла та комерційної нерухомості.

Тут представлені зразки склопакетів, вхідних та балконних дверей, які ви можете відчинити та випробувати на зручність. Встановлено домофони та освітлення, щитові та конвектори для місць загального використання і навіть поштові скриньки. Також підключені зразки ламп та світильників — і можна на власні очі побачити, як будуть підсвічуватись фасади, коридори та холи в RYBALSKY. 

Запрошуємо на огляд шоуруму та екскурсію по житловому району. Менеджери із задоволенням розкажуть про всі особливості матеріалів. А поки — коротко про кожен із зразків.

 

Фото 1: Справа зразок стіни з підсвіченням на поверсі в коридорі. Бачите вікно по центру фото під стіною? Саме такі, повністю алюмінієві вікна Reynaers, будуть виходити у внутрішній двір. Балконні двері, що виходять у двір такі самі.

 

Фото 2. Зразки фасадів. Зліва фіброгіпс, по центру керамограніт, справа клінкерна плитка.

 

Фото 3. Такий вигляд має клінкерна плитка фасаду на утеплювальному матеріалі.

 

Фото 4. Балконні пластикові двері Rehau із алюмінієвою накладкою Aluplast.

 

Фото 5. Балконні пластикові двері Rehau із алюмінієвою накладкою Aluplast.

 

Фото 6. Балконні пластикові двері Rehau із алюмінієвою накладкою Aluplast.

 

Фото 7. Балконні пластикові двері Rehau із алюмінієвою накладкою Aluplast.

 

Фото 8. Вхідні двері у квартиру. Вогнетривкі з накладкою, прихована петля. Виробництво України, Львів.

 

Фото 9. Домофон, який у вході до під’їзду.

 

Фото 10. Зразки мокрих фасадів, які використовуємо при оздобленні всіх поверхів внутрішніх дворів, а також 7-го поверху зовнішіх.

 

Фото 11. Приклади пофарбованих стін у коридорах. Вгорі — зображення рендерів холу та коридорів. Всі ліфти, що встановленні в будинках, торгової марки Schindler.

 

Фото 12. Приклади пофарбованих стін у коридорах. Вгорі — зображення рендерів холу та коридорів. Всі ліфти, що встановленні в будинках, торгової марки Schindler.

 

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин