Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Оберіть будинок Оберіть приміщення Ознайомтесь з плануванням

SAGA Rent

Купили комерційну нерухомість у RYBALSKY та збираєтесь здавати її в оренду? Чи може в ваших планах орендувати приміщення в нашому районі? Маємо для вас круту новину! Ми запустили нову послугу SAGA Rent. Відтепер всі питання з приводу оренди комерційної нерухомості у будинках RYBALSKY можна делегувати нашому менеджеру.

Послуга SAGA Rent розроблена за win-win принципом. Ми хочемо, щоб у нашому районі з’являлися якісні об’єкти інфраструктури, які будуть користуватися попитом серед мешканців RYBALSKY та приноситимуть високий дохід і власникам компаній, і власникам комерційного приміщення.

Оренда комерційної нерухомості в RYBALSKY
Оренда комерційної нерухомості в RYBALSKY

Переваги для орендарів приміщень

Перше правило SAGA Rent для тих, хто збирається орендувати комерційну нерухомість у RYBALSKY, — це довірити вибір приміщення нашому менеджеру з комерційної нерухомості. Він детально вивчить особливості вашої компанії та відповідно до них запропонує планування, площу та розташування в одному з будинків.

Ми зацікавлені в дохідності компаній, які відкриваються у RYBALSKY, тож без комісії підберемо найкращу нерухомість та запропонуємо вам найвигідніші умови її оренди.

Переваги для власників приміщень

Якщо ви придбали комерційне приміщення в районі, ми допоможемо вам здати його оренду та отримувати пасивний дохід. Частина нерухомості в наших будинках вже має потенційних орендарів, тож якщо ви тільки розглядаєте RYBALSKY для інвестицій, підберемо варіант з уже готовим бізнесом і зрозумілою дохідністю.

Детальніше про нову послугу SAGA Rent, умови співпраці та наявні приміщення у наших будинках ви можете дізнатися у менеджера.

Оренда комерційної нерухомості в RYBALSKY

Телефонуйте за номером (044) 299 41 88 та домовляйтесь про зустріч.

SAGA Rent в інших проєктах

Нежитлова нерухомість у центрі столиці завжди користується попитом не тільки серед орендарів, але й серед клієнтів. Саме тому, проєктуючи будинки у житловому районі RYBALSKY, ми передбачили комерційні приміщення для вашого бізнесу.

Розташування кварталів у серці історичної частини Києва забезпечить високу відвідуваність компаній як мешканцями району, так і його гостями.

Перспектива орендувати нежитлове приміщення в RYBALSKY від забудовників Perfect Group та SAGA Development більш ніж приваблива.

  • Житловий район RYBALSKY знаходиться на Подолі за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9. Достатньо 10–15 хвилин, щоб дістатися найближчих станцій метро — «Поштова площа» та «Контрактова площа». Саме стільки часу необхідно, щоб доїхати до Хрещатика на авто.
  • Комерційні приміщення мають варіативне планування, а тому враховують специфіку майбутнього закладу. Ви можете орендувати як офіс, так і бутік, ресторан, салон краси чи SPA.
  • Потреба у сервісах, якими користуватимуться мешканці району в довгостроковій перспективі, буде завжди.

Додаткову інформацію щодо цін та умов оренди комерційної нерухомості у житловому районі РИБАЛЬСЬКИЙ Ви можете дізнатися, звернувшись до менеджера відділу комерційної нерухомості.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

Натискаючи *Замовити телефонний дзвінок*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Завантажити презентацію

*

*

Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
SAGA Rent
Віртуальний шоу-рум
ЗАКРИТИ