телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Мобільний додаток SFERA для мешканців RYBALSKY

Мобільний додаток SFERA для мешканців RYBALSKY
  • calender 15.06.2018

Наша відповідальність не закінчується на етапі передачі ключів власнику квартири. Ми намагаємося підтримувати рівень благоустрою будинку в період експлуатації, комунікувати з мешканцями, випереджаючи їх запити. Ми розуміємо, що практика, яка прийнята в сучасному домоуправлінні України, далека від світових стандартів. Саме тому ми створили єдину екосистему управління будинком SFERA living system, окреме місце в структурі якої займає мобільний додаток SFERA.

 

Додаток SFERA це онлайн платформа для мешканців RYBALSKY, що дозволяє їм взаємодіяти з управляючою компанією та контролювати управління будинком після введення його в експлуатацію. Розглянемо детальніше, як саме ці функції будуть реалізовані в додатку.

 

Як працює додаток SFERA?

За якістю обслуговування будинку стежить управляюча компанія ATMOSFERA. Встановивши додаток SFERA, ви можете зв`язатися з сервіс-менеджером і залишити заявку на будь-яку із запропонованих послуг або сервісів.

Для мобільної платформи ми створили «Особистого асистента», який допомагає підтримувати зворотній зв`язок з девелоперською компанією SAGA Development та представниками управляючої компанії.

Додаток SFERA доступний для скачування в App Store, Google play market або через вказаний QR-код.

Також за допомогою QR-сканера ви можете переглянути інструкцію з встановлення «Особистого асистента».

Функції SFERA на етапі купівлі квартири

Користування додатком SFERA починається з моменту купівлі житлової нерухомості в RYBALSKY. Власнику квартири не потрібно стояти в черзі – досить відправити запит на реєстрацію прав власності та оперативно отримати зворотній зв`язок з менеджером, який допоможе в оформленні повного пакета документів.

Меню програми має розділ «Документи», куди власник квартири може завантажувати договори, рахунки та інші офіційні папери. Це зручний і надійний функціонал для зберігання файлів.

 

Функції SFERA на етапі будівництва будинку

Стежити за будівництвом RYBALSKY можна в режимі реального часу. Для цього достатньо зайти в розділ «Камери» та обрати категорію «Будівництво».

Більш детальну інформацію про будинок його благоустрій, готовність фасаду і мереж можна отримати в розділі «Хід будівництва». Для зручності ми також додали функцію завантаження фотозвіту і можливість ознайомитися з інфраструктурою житлового району онлайн. Якщо у майбутніх мешканців виникнуть питання, «Особистий асистент» допоможе отримати оперативні відповіді.

 

Функції SFERA після введення будинку в експлуатацію

Ремонт і перепланування перше, з чим зіткнеться власник квартири RYBALSKY після введення будинку в експлуатацію. Ви можете самостійно знайти підрядника для проведення ремонту або скористатися послугами однієї з компаній-партнерів, перелік яких можна знайти в додатку. Ми працюємо тільки з перевіреними підрядниками і гарантуємо якість їхніх послуг. Також ми організуємо переїзд «під ключ», щоб дбайливо доставити речі будь-яких габаритів.

Щоб забезпечити той рівень обслуговування будинку, який ми обіцяли, в додаток SFERA ми інтегрували систему «розумний будинок». Стежити за порядком в будинку та прибудинкової території можна в розділі «Камери». За допомогою синхронізації додатку та домофона, ви зможете дистанційно надати доступ клінінговій компанії в свою квартиру або це може зробити консьєрж завдяки функції «Оnline-консьєрж».

Розділ «Послуги» містить категорії, необхідні для комфортного проживання: виклик сантехніка, електрика або майстра по будинку. Ми також подбаємо про замовлення квітів, таксі або продуктів з магазину. Якщо ви збираєтеся на відпочинок, фахівці управляючої компанії допоможуть в отриманні тревел-пакету: підготовка документів для посольств, візове оформлення, бронювання квитків, реєстрація на рейс. Для користувачів додатку діє програма лояльності, яка дозволяє отримати приємні ціни на послуги і товари.

Також ми розробили зручний сервіс для оплати комунальних послуг. На етапі проектування житлового комплексу ми організували дистанційну передачу показників лічильників через мобільний додаток. Більше не потрібно вводити всі дані рахунків вони автоматично завантажуються в ваш особистий кабінет.

Спілкуватися з сусідами, обговорювати рішення з благоустрою для цього ми створили розділ «Ініціативи», де мешканці зможуть за допомогою голосування приймати або відхиляти рішення. В основу взаємодії покладено принцип домократії. Кожен може висунути ініціативу, і якщо її підтримають більше 50% інших мешканців, вона реалізується.

 

Додаток для управління нерухомістю

Крім зазначених функцій, ми пропонуємо допомогу в пошуку орендарів і покупців. А також надаємо юридичну підтримку.

 

Додаток SFERA як продукт майбутнього

Ми готові змінюватися. У додатку SFERA ми інтегруємо ті послуги і функції, які будуть затребувані мешканцями в майбутньому. Тому додаток дуже гнучкий і постійно оновлюється.

SFERA це не просто мобільна платформа, з якої починаються зміни в житлово-комунальній сфері. Ми плануємо запустити освітню програму для власників: розповідати про специфіку цієї сфери, ділитися знаннями та знайомити з муніципальними програмами.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин