телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

RYBALSKY готується до введення в експлуатацію

RYBALSKY готується до введення в експлуатацію
  • calender 09.07.2018

Ми постійно інформуємо вас про хід будівництва в RYBALSKY. Але сьогодні, коли проводяться останні підготовчі роботи до введення в експлуатацію, є нагода ще раз прогулятися житловим районом та показати вам готовність будинків.

Почнемо з бульвару, адже його ви побачите першим.

Прибудинкову територію першого пускового комплексу ми облаштували в сучасному європейському стилі, поєднавши красу та функціональність ландшафту. Пішохідні доріжки замостили плиткою, але основну площу бульвару займає трава та дерева. Для покриття тротуарів ми вибрали бетонну плитку, стійку до впливу природних умов, що збільшує термін її експлуатації. Завдяки системі водовідведення з нержавіючої сталі, дощова вода не накопичується на доріжках та не стікає до насаджень.

 

Наразі вже встановлені лавки, урни для сміття та конструкції для велопарковок. Всі вуличні меблі виготовлені спеціально для RYBALSKY. 

Ми облаштували дитячу зону, встановили безпечні та надсучасні батути, які викликають інтерес не тільки в дітей, але й у дорослих. Територія майданчика вимощена спеціальним гравійним покриттям із сипучого матеріалу та органічного клею. Завдяки цьому на поверхні не утворюються калюжі, зайва волога швидко випаровується, а для кореневої системи дерев створюються сприятливі умови.

Далі ви озираєтеся на будинки.

Дев’ятиповерхові будівлі не створюють відчуття кам’яних джунглів. У внутрішньому дворі будинків достатньо місця, аби облаштувати простір для відпочинку з зеленими насадженнями.

 

 

 

До оздоблення фасадів ми підійшли з особливою серйозністю та обрали різні типи матеріалів в залежності від висоти поверха. Цокольні частини будинків захищені від води та механічних пошкоджень, тому що для їхнього оформлення ми використовували клінкерну плитку, виготовлену з міцної обпаленої глини, стійкої до вологи та перепадів температури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До того ж, вона гармонійно поєднується з керамогранітом та фіброгіпсом, якими облицьовані поверхи вище. Вентильовані фасади зберігають тепло в будинку, допомагають випаровуватися зайвій волозі та мають добру звукоізоляцію. 


 На завершальному етапі монтаж металопластикових вікон.

Після прогулянки бульваром та двором, ви заходите до будинку.

На поверхах проводяться останні роботи, після яких можна буде розпочати ремонти в квартирах. Цегляна кладка та стяжки завершені, тому в місцях загального користування почалися роботи з оздоблення стін та укладання плитки на підлогу.

Для RYBALSKY ми обрали надійні та високотехнологічні ліфти від швейцарської компанії Schindler. Їхніми перевагами є низьке енергоспоживання та застосування тягових механізмів, які зменшують рівень шуму.

 

 

 

Раніше у нашому шоу-румі ви могли ознайомитись зі зразками вхідних та балконних дверей, які ми використовуємо у будівництві. А сьогодні ви можете завітати до житлового району та побачити вже встановлені двері. Ви можете відчинити їх та випробувати на зручність.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про готовність житлового району, запрошуємо вас до нашого відділу продажів за адресою вул. Набережно-Рибальська дорога, 3, 9.

Нагадуємо вам, що з 3 липня в RYBALSKY діють нові умови кредитування. Мінімальна відсоткова ставка складає 6,4% річних на перші 12 місяців, а сума першого внеску стартує від 20%. Кредит надається терміном до 20 років.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин