Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон відділу продажу (044) 498-02-00

Щo потрібно для відкриття успішного ресторану?

Маємо ідеальний рецепт. Обираєте локацію на набережній каналу. Додаєте приміщення з панорамними вікнами та літнім майданчиком біля води. Кількість квадратних метрів можна брати за смаком. Доводите до готовності та прикрашаєте заклад вивіскою. Подаєте гостям в унікальному форматі.

Всі інгредієнти для вашого ресторану ви знайдете в нашому проєкті RestoPort RYBALSKY.

RestoPort — це ціла вулиця ресторанів у RYBALSKY. Вона знаходитиметься вздовж каналу та не матиме аналогів в Києві та Україні. Понад 30 оригінальних за форматом закладів будуть розташовані на першому поверсі шести будинків, де заздалегідь продумані абсолютно всі умови для роботи ресторанів, кафе, точок стрітфуду.

Ресторани

Розташування вздовж каналу

RestoPort є частиною RYBALSKY — житлового району нового формату. Його будівництво здійснюється за принципом суперкварталів, що дає змогу поділити територію на різні функціональні зони, публічні, приватні й напівприватні простори.

Та головне — цей принцип дозволяє побудувати канал з можливістю заходу до району водного транспорту. Саме тут, по обох берегах каналу, буде розташована окрема ресторанна вулиця довжиною 330 м. Всі заклади розмістяться на перших поверхах шести будинків, у їхній фасадній частині.

Ресторани

Унікальна концепція

У проєкт RestoPort RYBALSKY закладена унікальна концепція — об’єднати найкращих рестораторів і шеф-кухарів з України та світу. Ми хочемо, аби ресторани не дублювали один одного, а доповнювали, тож кожен заклад буде представлений в оригінальному форматі. Відкриваючи тут ресторан середземноморської або грузинської кухні, ви не матиме конкурентів у своїй ніші. Але особлива перевага буде надана мешканцям та гостям району — вони зможуть отримати весь спектр смаків в одному місці.

Після завершення будівництва резидентами RestoPort-у стануть близько 30 закладів, серед яких ресторани, бари, кав’ярні, концептуальні кондитерські, точки стрітфуду тощо. Крім тих, хто вже успішно зарекомендував себе у ресторанному бізнесі, ми плануємо залучати концепти, раніше не представлені в Україні.

Ресторани

Головні переваги

Ми створюємо RestoPort з нуля, враховуючи всі потреби і рестораторів, і відвідувачів закладів. Літня тераса з виходом до води, мальовнича набережна з сучасним благоустроєм і можливістю швартування яхт, високі стелі та панорамні вікна — те, що може закохати у ваш ресторан тисячі відвідувачів. Але ми знаємо й про інший бік медалі: як важливо мати оптимальне навантаження на електромережу, сучасні системи вентиляції та каналізації, а також — можливість зручно доставляти продукти до вашої кухні.

Все це вже продумано у приміщеннях рестопорту RYBALSKY — вам залишається лише вибрати ідеальне для себе за площею. Гостями вашого закладу будуть не тільки мешканці та гості району. Поділ володіє величезним туристичним потенціалом, тож певна частина відвідувачів належатиме саме туристам. У теплу пору року у RYBALSKY проходять різні за тематикою івенти, що також гарантує високу відвідуваність з боку гостей заходів.

Ресторани

Запрошуємо до співпраці інвесторів і власників ресторанів! Ми готові познайомити вас з локацією RYBALSKY і розповісти про концепцію RestoPort. Залишайте заявку на сайті та ми неодмінно з вами зв’яжемося! RestoPort RYBALSKY — на одній хвилі!

Замовити телефонний дзвінок

*

*