Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Розстрочка

Розстрочка на придбання житла в ЖК Рибальський

Розстрочка від забудовника в житловому районі Рибальський є ідеальним рішенням, якщо ви хочете придбати квартиру вже сьогодні.

Мінімальна сума першого внеску для отримання розстрочки становить лише 10%. Залишок можна виплатити протягом наступних 36 місяців. Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі умови для оформлення розстрочки – ви самі обираєте зручний для вас варіант.

Розстрочка
Розстрочка
Чому розстрочка краща за кредит

Переваги розстрочки очевидні. Це невеликий перший внесок і можливість оплати частинами, що дуже зручно. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальну програму розстрочки, яка розрахована на 3 роки.

Ми не вимагаємо надання довідки про доходи і перевірки на платоспроможність – усе це зроблено для вашої зручності, адже ми цінуємо ваш час. Таким чином, покупка нерухомості в житловому районі Рибальський є доступною для кожного, хто цінує спокій і неодмінно хоче жити поблизу води в одному з найкрасивіших місць столиці. Детальніше про надання розстрочки ви можете дізнатися в наших менеджерів: просто зателефонуйте або замовте дзвінок.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ