телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Акційні умови розтермінування на квартири у будинку №11

Акційні умови розтермінування на квартири у будинку №11
  • calender 04.11.2019

Пригледіли квартиру у нашому новенькому будинку №11, але так і не купили її? Пропонуємо  акційні умови розтермінування — з ними ви точно станете мешканцем RYBALSKY. 

Розтермінування у гривні 

Якщо раніше нестабільний курс долару ставав перешкодою на шляху до купівлі омріяної квартири, то зараз коливання валюти ніяк не позначиться на ваших виплатах. Вперше у RYBALSKY ми пропонуємо розтермінування у гривні. Тепер ви можете придбати житло у найкомфортнішому районі Києва та розподілити оплату на 24 місяці. Сумма першого внеску — 30%. Окремою перевагою для покупців стане пільговий період без подорожчання — він діє півроку. 

Скористатися розтермінування у гривні можна лише протягом наступних 3-х місяців, тож поспішайте купити квартиру за акційною пропозицією. 

Розтермінування у доларах без подорожчання

Головна перевага розтермінування у доларах — це відсутність подорожчання. Під час купівлі квартири ми фіксуємо її вартість на весь період ваших виплат. 

Перший внесок — 30%, строк розтермінування — 24 місяці.

Ми не прописуємо у договорі нижню межу курсу валют, тож при падінні долару ви можете платити за мінімальним курсом НБУ.

Розтермінування у доларах також діє впродовж 3-х місяців.

Розтермінування у доларах з подорожчанням 7,9%

Ми знизили ставку подорожчання. Тепер на постійній основі у RYBALSKY діє розтермінування у доларах з подорожчанням 7,9%. Умови виплат:

  • перший внесок — всього 10%, 
  • збільшений строк виплат — 36 місяців, 
  • гнучкий курс долару (у договорі також не зафіксована нижня межа курсу).

Новий квартал RYBALSKY будується вздовж каналу. Це особливий будинок району не тільки своїм розташуванням, а й архітектурою. Три поверхи з боку набережної, відведені під об`єкти інфраструктури, матимуть скляний фасад. З панорамних вікон відкриватиметься вид на воду. Фасад верхніх поверхів буде оздоблений клінкерною та фіброцементною плиткою сірого та коричневого кольорів. Фішкою будинку також стануть різні віконні пройоми. На лоджіях вони будуть від стелі до підлоги та стандартної висоти в інших кімнатах. 

Площа квартир в будинку №11 — від 40 м² до 215 м². 

За деталями про помешкання та умови розтермінування приходьте до нашого відділу продажу за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9. Чекаємо на вас щодня! З понеділка по п`ятницю працюємо з 9.00 до 19.00, у суботу та неділю — з 10.00 до 18.00.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин