Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Про RYBALSKY

Проект

Компанія SAGA Development та Perfect Group здійснює реновацію промислової зони на Рибальському півострові. Тут з’явиться новий житловий район, який логічно продовжить забудову старого Подолу невисокими кварталами та розвиненою мережею вулиць.

Проект передбачає зведення 9 будинків, нині триває будівництво чотирьох — №3, №5, №9, №11.Частину будинку №5 займатиме сучасний освітній комплекс. Ми вже облаштували в новому районі пішохідний бульвар і почали будувати власний канал.

Тут буде приємно відпочивати, зустрічатися з друзями, займатися спортом, гуляти на бульварі, на набережній Дніпра та вздовж каналу. Ми забезпечуємо найкращі умови для дітей і ретельно продумуємо можливості для навчання, ігор та активного дозвілля. Новий район гармонійно поєднує високий рівень естетики, функціональності, ергономіки й екологічності.

Цінності

RYBALSKY — це суперсучасний район, який втілює ідею комфортного життя біля води. Тут хмарочоси не закриватимуть небо, а стихійні парковки не крастимуть простір у пішоходів. Ми віримо, що середовище з продуманим благоустроєм робить мешканців щасливими. Саме цього ми прагнемо досягти у RYBALSKY.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ