Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Про RYBALSKY

Проект

Компанія SAGA Development та Perfect Group здійснює реновацію промислової зони на Рибальському півострові. Там з’явиться новий житловий район, який логічно продовжить забудову старого Подолу невисокими кварталами та розвиненою мережею вулиць.

Проект передбачає будівництво 9 будинків, нині триває будівництво трьох — №3, №5, №9.Частину будинку №5 займатиме сучасний освітній комплекс. Ми вже облаштували в новому районі пішохідний бульвар і почали створювати водний канал.

Тут буде приємно відпочивати, зустрічатися з друзями, займатися спортом, гуляти на бульварі, на набережній Дніпра та біля водного каналу. Ми забезпечуємо найкращі умови для дітей і ретельно продумуємо можливості для навчання, ігор та активного дозвілля. Новий район гармонійно поєднує високий рівень естетики, функціональності, ергономіки й екологічності.

Цінності

RYBALSKY — це супер-сучасний житловий район принципово нової якості, який утілює ідею комфортного життя біля води. Тут хмарочоси не затулятимуть небо, а стихійні парковки не крастимуть простір у пішоходів. Ми віримо, що комфортне середовище робить щасливими людей, які в ньому мешкають. Саме цього ми прагнемо досягти у RYBALSKY.

Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ