телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Представники команди проекту показали RYBALSKY журналістам

5 жовтня ми вперше провели прес-тур у житловому районі RYBALSKY. Члени команди розповіли журналістам, що надихає їх у роботі над проектом та в чому полягає його головна ідея. Представники ЗМІ прогулялися бульваром і подивилися на два квартали, будівництво яких невдовзі завершиться.

 

“На створення такого району нас надихнув досвід проживання в європейських містах, де вдало поєднано все, що потрібно для комфортного життя”, — розповів виконавчий директор Riverside Development В’ячеслав Бондарчук. Відправною точкою під час розроблення концепції RYBALSKY стала квартальна забудова. Вона передбачає розділення житлового району сіткою вулиць на закриті квартали із внутрішніми дворами. Квартальна забудова є традиційною як для європейських міст, так і для київського Подолу.

 

“Ми реалізуємо формат квартальної забудови, який ураховує сучасні потреби в просторах для відпочинку, дитячих і спортивних майданчиках і паркувальних місцях, — уточнив Антон Олійник, головний архітектор проекту. — У новому районі територія зовні кварталів — максимально публічна та відкрита для всіх, усередині ж — приватний простір, куди можуть потрапити тільки мешканці та їхні гості. У дворі можна буде безпечно залишити велосипед чи дитячі іграшки, сусіди зможуть разом улаштовувати пікніки”.

У житловому районі буде створено всі умови для комфортного життя біля води. “Стародавній Київ стояв на кількох річках, а тепер він майже зовсім відрізаний від Дніпра дорогами та промзонами. Ідея RYBALSKY — повернути киянам доступ до води”, — наголосив Антон Олійник.

 

Набережну Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту реконструюють і зроблять доступною для всіх. “Ми взяли на себе соціальну відповідальність облаштувати цю набережну, щоб усі кияни могли тут гуляти, кататися на велосипеді, бігати”, — розповів В’ячеслав Бондарчук.

 

 

Паралельно до пішохідного бульвару вириють водний канал, навколо якого створять громадський простір. На вулиці вздовж каналу відкриється понад 25 ресторанів. Під вул. Набережно-Рибальською прокладуть тунель, через який човни з Дніпра запливатимуть у канал і навпаки.

 

Автори проекту також розповіли журналістам, як розбудовуватиметься RYBALSKY найближчим часом. “Скоро починаємо будувати п’яту чергу житлових будинків, вікна яких виходитимуть на канал. Простір біля кутової секції кварталу буде облаштовано у вигляді амфітеатру, що спускатиметься до каналу”, — зазначив Антон Олійник.

 

Невдовзі почнеться будівництво освітнього центру. “Rybalsky Family Port — навчальний заклад нового формату, що об’єднує дитсадок, школу, центри розвитку, спортивні секції, гуртки, сімейні коворкінги. Ми залучили найкращих голландських і фінських консультантів до створення цього комплексу”, — розповів В’ячеслав Бондарчук.

 

 

RYBALSKY спроектовано як поліфункціональний район із житлом, офісами, місцями для прогулянок і розваг, магазинами та ресторанами. Антон Олійник звернув увагу журналістів на те, що перші поверхи будинків займатиме малий бізнес, а отже вулиці будуть “живими”.

 

“Ми вважаємо, що навантаження на район протягом доби має бути приблизно однаковим. Частина мешканців їхатиме на роботу в інші частини міста, а хтось, навпаки, приїде в RYBALSKY працювати чи відпочивати”, — розповів В’ячеслав Бондарчук. Багатофункціональність дасть змогу уникнути годин-пік, зробить RYBALSKY комфортним і наповнить його життям.

 

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити наших наступних заходів і побачити, як ми створюємо простір для гармонійного та комфортного життя.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин