Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Pre-order на квартири в будинку № 7 розпочато!

Pre-order на квартири в будинку № 7 розпочато!
  • calender 12.08.2020

Якби існувала мода на квартири, архітектурна колекція від RYBALSKY була актуальною в усіх сезонах. Тільки-но погляньте на наш новий будинок №7. Витончені лінії, натуральні текстури та стримані відтінки, які підійдуть абсолютно всім. Та головне, що відрізняє новий квартал, це його розташування на першій лінії Дніпра. 

Вже зараз у будинку №7 відкрито попереднє бронювання квартир. На цьому етапі етапі ви можете зарезервувати найкраще планування з вікновидом на Дніпро та укласти договір попереднього бронювання. 

Ще на початку проєктування RYBALSKY, ми знали що його перша лінія буде особливою. Вона виднітиметься з набережної, Труханового острова та лівого берега. Саме перша лінія формуватиме враження про район, тож кожен її квартал має стати лендмарком цієї частини Києва. 

Будинок №7 легко виконає цю місію. Головний архітектор проєкту врахував всі наші побажання та створив квартал з винятковою архітектурою. Він зберіг висотність і квадратну форму будівлі, притаманну суперкварталам, але трохи змінив нахил покрівлі. Таке архітектурне рішення не тільки додало будинку оригінальності, а  й дозволило зручно розмістити літні зони — балкони та тераси. 

Загалом, тераси та балкони у будинку №7 — одна із його фішок. Вони огортатимуть будівлю по периметру та матимуть каскадні виступи, які нагадуватимуть хвилі Дніпра. 

У більшості квартир передбачені тераси, є планування з кількома балконами та лоджією. Така кількість літніх зон зумовлена, перш за все, розташуванням будинку вздовж Набережно-Рибальської дороги — щоб мешканці мали більше можливостей насолоджуватися дніпровидом та зеленню Труханового острову. 

Поруч з будинком проходить канал. Це ще один привід додати в планування квартир великі вікна та відкриті простори для відпочинку. За концепцією RYBALSKY у районі знаходитиметься ціла вулиця ресторанів. Вони будуть розташовані на перших поверхах шести кварталів, включаючи й будинок №7. Розпочати день з запашної кави та круасану, пообідати улюбленою стравою, а вечір провести у затишному ресторані — для цього мешканцям достатньо буде спуститися на перший поверх. 

З рендерів і концепції RYBALSKY ви знаєте про принцип суперкварталів, якого ми дотримуємося при будівництві. Проєкт району має вигляд сітки з чітким розмежуванням території на суспільний, приватний та напівприватний зони. Будинки стоять один за одним, а простір між ними займає бульвар. При зведенні нового кварталу ми слідуємо тим самим правилам — всередині будинку №7 знаходитиметься закритий двір, доступ до якого матимуть лише мешканці. 

Для власників авто передбачений підземний паркінг.

Наразі у районі вже активно ведеться будівництво чотирьох черг. Це будинки №5 і №11, будинки №3 і 9 введені в експлуатацію, в них проходять фінальні роботи. Зовсім скоро до числа наших кварталів приєднається й будинок №7. Поспішайте вибрати найкраще планування та забронювати квартиру на першій лінії Дніпра. 

Телефонуйте за номером на сайті та домовляйтесь про зустріч з менеджерами відділу продажу. Також заповнюйте форму зворотного зв`язку та ми обов`язково зв`яжемося з вами.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин