телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Як влаштована система пожежної безпеки в RYBALSKY

Як влаштована система пожежної безпеки в RYBALSKY
  • calender 05.04.2018

Ми дбаємо про безпеку майбутніх мешканців і розуміємо, наскільки важлива система протипожежної безпеки під час будівництва й експлуатації будівель. Тому RYBALSKY будується відповідно до всіх протипожежних норм і правил. Розповідаємо, які матеріали використано в будівництві, як буде організовано евакуацію в разі пожежі, як працює протипожежна сигналізація й автоматичне пожежогасіння, які рішення з протипожежної безпеки застосовано на паркінгах.

 

Які матеріали використано під час будівництва?

Для утеплення стін ми використовуємо мінераловату, яка є негорючим матеріалом. Для утеплення покрівель застосовуємо екструзійний пінополістирол (ЕППС) — важкогорючий матеріал. Його взято в оболонку з негорючих матеріалів: знизу — бетонна плита, зверху — бетонна стяжка.

Дверні ніші виготовлено з негорючих матеріалів з межею вогнестійкості 45 хвилин, двері інженерних приміщень і ліфтів — негорючі з межею вогнестійкості 60 хвилин. Зовнішні квартирні двері — протиударні з межею вогнестійкості 30 хвилин.

 

Як відбуватиметься евакуація в разі пожежі?

Евакуація відбуватиметься через сходові клітини, де є зовнішнє освітлення й вікна, які можна відчинити для видалення диму. Усі двері, які обладнано системою контролю доступу, автоматично розблокуються за сигналом системи пожежної сигналізації. Також система переведе ліфти у режим “Пожежа”, і вони вимкнуться.

Квартири мають другий евакуаційний вихід — через балкон із пожежним відстійником, де можна буде в безпеці очікувати на рятувальників. Пожежний відстійник — це майданчик розміром 1,2*1,2 м із глухим простінком завтовшки 1200 мм.

 

Як організовано проїзд пожежної машини?

Пожежна машина зможе проїхати по периметру кожного будинку і матиме доступ до всіх частин будинку з боку вулиці.

 

Де буде встановлено протипожежну сигналізацію та як вона працює?

Передпокої квартир і вбудовані приміщення різного призначення буде обладнано пожежною сигналізацією. У квартирах додатково буде встановлено автономні оптико-електронні димові пожежні сповіщувачі, які у разі виявлення диму подають звуковий сигнал тривоги.

Паркінги обладнано пожежною сигналізацією та ручними пожежними сповіщувачами. Також у приміщеннях паркінгів працюватиме система автоматичної сигналізації мікроконцентрацій чадного газу та довибухонебезпечних концентрацій газу метану. У разі підвищення рівня цих речовин ввімкнуться відповідні світлові та звукові сигнали.

Система пожежної сигналізації запускає систему протидимного захисту, відключає вентиляцію, переводить ліфти в режим «Пожежа», передає сигнал «Пожежа» на пульт централізованого спостереження та вмикає оповіщення про пожежу.

 

Як працює система пожежогасіння?

У паркінгах буде встановлено гідранти. Також паркінг і комори, що мають вихід у паркінг, буде обладнано автоматичною системою водяного пожежогасіння. До виникнення пожежі трубопроводи автоматичної спринклерної системи водяного пожежогасіння заповнені водою і перебувають під тиском. У разі виникнення пожежі внаслідок дії високої температури розплавляється легкоплавкий замок спринклерного зрошувача (чи кількох зрошувачів) над осередком пожежі та відбувається відкриття отвору зрошувача.

 

Як працює система димовидалення?

Димовидалення запроектовано з обох рівнів паркінгу. Система димовидалення складається з клапанів, шахти та вентилятора димовидалення. За сигналом “Пожежа” система пожежної сигналізації відключає загальнообмінну вентиляцію.

 

Хто контролює дотримання норм пожежної безпеки та дотримання проектної документації під час будівництва та після введення в експлуатацію?

Під час будівництва дотримання робочої документації контролює авторський нагляд від генерального проектувальника та технічний нагляд від замовника. Після закінчення будівництва введення в експлуатацію об’єкта, який не відповідає проекту та який не пройшов експертизу, не можливе. Під час експлуатації дотримання норм пожежної безпеки контролює керуюча компанія.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин