Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Безпека у RYBALSKY — на першому місці

Безпека у RYBALSKY — на першому місці
  • calender 01.08.2018

Ми вважаємо, що житловий район RYBALSKY має бути відкритим для всіх містян. Аби кожен відвідувач міг відпочивати біля води, прогулюватися бульваром або вздовж набережної, ми побудуємо канал та облаштуємо водний та суспільний простори. В проекті будівництва не передбачені паркани та інші огорожі території, проте ми відповідально ставимося до безпеки мешканців і гостей RYBALSKY та використовуємо всі заходи, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій.

Раніше ми писали про те, що у будинку №1 житлового району буде працювати відділення водної поліції, яка буде контролювати акваторію Дніпра. Також слідкувати за безпекою RYBALSKY будуть працівники національної поліції. Їхнє завдання забезпечувати порядок у районі, оперативно реагувати на правопорушення та вчасно надавати допомогу мешканцям та гостям району.

Будуючи RYBALSKY, ми чітко поділяємо територію на приватний та суспільний простори. Внутрішній двір належатиме лише мешканцям будинку та їхнім гостям, вхід до нього передбачений за окремою карткою.  Тому батьки можуть не хвилюватися за свою дитину та дозволяти їй погратися з сусідськими друзями, тим часом займаючись своїми справами.

На кожному будинку будуть камери відеоспостереження, підключитися до яких мешканці RYBALSKY зможуть через мобільний додаток Sfera. Також житловий район матиме власну охорону.

Ми вважаємо, що комфортне проживання повинно починатися не тільки з благоустрою території. Перш за все, треба піклуватися про безпеку мешканців — саме такої концепції у RYBALSKY ми й дотримуємося.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин