Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон відділу продажу (044) 391-18-00

Офіси

Інвестування в комерційну нерухомість залишається актуальним. А зараз стало більш різноманітним, багатогранним та прибутковим.

Офіс у пішій доступності — атрибут якості життя. Дорога на роботу і з роботи займає значну частину нашого життя. Щодня пересічний киянин втрачає понад 2 години на дорогу до роботи, які можна було б провести із сім’єю або витратити на активний відпочинок, заняття спортом чи саморозвиток. За цей час можна встигнути приготувати корисні перекуси та обід, а це — запорука гарного самопочуття та здоров’я.

Ми не могли обійти увагою цю статистику, а тому подбали про те, щоб у межах району RYBALSKY були створені місця для роботи — насамперед, для його мешканців. У вас є можливість орендувати комерційне приміщення під фото- чи художню студію, архітектурну майстерню, фітнес-клуб, кабінет нотаріуса чи офіс юридичної компанії.

Звертайтеся до відділу продажів, щоб дізнатися про ціну та умови оренди комерційної нерухомості у житловому кварталі РИБАЛЬСЬКИЙ від забудовників SAGA Development та Perfect Group.

Офіси
Замовити телефонний дзвінок

*

*