телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Новий рік у RYBALSKY: паркінг у подарунок і розстрочка без подорожчання

Новий рік у RYBALSKY: паркінг у подарунок і розстрочка без подорожчання
  • calender 16.12.2019

Готові до новорічних джингбелсів і меджік моументів? Ми — так! І вже запаслися найнеобхіднішим: ялинкою, метафаном, святковим настроєм і, звичайно, подарунками для вас.

Цієї зими мрія про власне житло здійснюється разом з мрією про паркінг! До 15 січня RYBALSKY дарує паркомісце. Ні, вам не привиділося. При купівлі окремих квартир ви отримуєте місце у підземному паркінгу*

У зазначений період ви також можете придбати квартиру у будинку №11 з розстрочкою платежів. Це ваш шанс стати мешканцем нового кварталу, що будується вздовж каналу. Напередодні свята діють найвигідніші умови:

  • платежі у гривні,
  • перший внесок — 50%,
  • виплати до 2 років,
  • подорожчання — 0%.

Будинок №11 особливий не тільки своїм розташуванням, а й архітектурою. Три поверхи з боку набережної матимуть скляний фасад, а з панорамних вікон відкриватиметься вид на воду. Фішкою будинку стануть різні віконні пройоми: на лоджіях вони будуть від стелі до підлоги та стандартної висоти в інших кімнатах. 

Площа квартир у новому кварталі — від 40 м² до 215 м². 

Якщо здійснювати мрії, то зараз! Для цього потрібно лише завітати до відділу продажу на Набережно-Рибальську дорогу, 3,9 або зателефонувати за номером (044) 290-73-96. Чекаємо на зустріч!

*За умови стовідсоткової оплати за обране житло.

**Новорічні пропозиції не сумуються.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин