Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Новобудова в Подільському районі

RYBALSKY знаходиться в самому серці Подолу – на вулиці Набережно-Рибальській (неподалік від вулиці Електриків). Це особливе місце, адже з вікон комплексу відкриваються дивовижні види на Дніпро, Дніпровські схили, Андріївську церкву, старий Поділ та Оболонь.

Розташування новобудови надихнуло авторів концепції житлового району Рибальський зберегти автентичність району і відмовитися від стихійних забудов і хмарочосів. Із цією метою забудовник вирішив зводити тут невисокі будівлі – щоб не пригнічувати емоційний стан людини і не закривати небосхил. У той же час фасади будинків будуть підкреслювати потужну монолітну структуру будівель, а великі панорамні вікна додадуть витонченості та стилю.

Переваги життя на Набережно-Рибальській

Подільський район є однією великою пам′яткою столиці. Тож не дивно, що поряд із житловим районом Рибальський чимало визначних місць.

Звідси рукою подати до Поштової площі з фунікулером, річковим вокзалом, набережною біля Дніпра, Контрактової площі, на якій розмістилися Гостинний двір та Києво-Могилянська академія.