Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Новобудова в центрі Києва

Центр Києва. Київська перлина старий Поділ і поруч з ним – Рибальський півострів. Саме тут ми будуємо новий простір для життя – житловий район RYBALSKY. Тут не буде хмарочосів і широких проспектів – тільки зручна квартальна забудова, багато пішохідних вулиць і мальовничі канали поруч із домом. Житловий комплекс Рибальський – це втілення ідеї міського комфортного життя біля водойми. Концепція включає унікальну систему каналів, розвинену інфраструктуру, дворівневий підземний паркінг та подвір′я без автомобілів.

Рибальський: сучасний формат гармонійного життя в мегаполісі

На території комплексу будуть функціонувати всі необхідні об′єкти інфраструктури: магазини, ресторани, фітнес-центри, салони краси, банки, аптеки, навчальний центр та медичні заклади. При цьому ви за 15 хвилин на автомобілі зможете дістатися до центру і менш ніж за 10 хвилин – до станцій метро Поштова площа і Контрактова площа. Крім того, в 20 хвилинах пішої ходи від житлового комплексу розташовується Андріївський узвіз, а вище нього – Михайлівська та Софійська площі і вулиця Хрещатик.

Незрівнянні краєвиди, чисте повітря і розвинена інфраструктура в самому серці великого міста? Усе це – житловий район Рибальський, новобудова для містян, які втомилися від кам′яних джунглів і при цьому не бажають виїжджати за межі міста. Це комплекс для тих, хто знає ціну власному комфорту, але при цьому прагне залишатися частиною мегаполісу.