телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Нові умови кредитування квартир у RYBALSKY

Нові умови кредитування квартир у RYBALSKY
  • calender 17.10.2019

Ми робимо все, аби ваше бажання переїхати до найкомфортнішого району біля Дніпра втілилося в життя. Розробляємо лояльні умови розтермінування платежів, встановлюємо спеціальні ціни за квадратний метр і співпрацюємо з банками, які пропонують зручні іпотечні програми.

З цього місяця новим партнером RYBALSKY у питанні кредитування є ПРАВЕКС — комерційний банк з іноземним капіталом, надійність якого доведена на міжнародному рівні.  Для купівлі нерухомості у нашому районі ви можете скористатися Європейським кредитом. Умови — без застави та під заставу депозиту.

Обираючи перший варіант, ви можете взяти позику у банку до 1 млн гривень строком до 5 років і щомісячної комісією 0%. Це оптимальна пропозиція для тих, хто вже має накопичення, проте цієї суми недостатньо для купівлі омріяної квартири.

Умови кредитування без застави:

  • відсоткова ставка — від 18,99%,
  • разова комісія — 0%,
  • страхування позичальника — від 4,99%.

Якщо ви маєте накопичення у валюті, обирайте іпотеку під заставу депозиту. Цей тип європейського кредитування дозволить не тільки придбати квартиру у RYBALSKY, але й заробити на підвищенні долара.

Умови кредитування під заставу депозиту:

  • ставка — від 14%,
  • розмір позики — до 15 000 000 грн,
  • термін — до 5 років.

Кредит надається на 5 років, але банк радить взяти позику на 1 рік. Вона здійснюється за наступним алгоритмом: ви кладете гроші на депозит до ПРАВЕКС БАНКУ, оформлюєте кредит на 12 місяців, купуєте квартиру у RYBALSKY та вносите оплату у гривні. Протягом 11 місяців сплачуєте відсоток за кредитом, а 12-м платежем погашаєте всю суму позики. Зробити це можна за рахунок зняття депозиту та конвертації доларів за більш вигідним курсом.

Всі клієнти ПРАВЕКС БАНКУ застраховані компанією “АRХ”.

Детальніше про переваги кредитування та нові умови купівлі у RYBALSKY вам розкажуть наші менеджери відділу продажу. Завітайте за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин