телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Новий квартал у RYBALSKY — із житлом на будь-який смак та освітнім комплексом

Новий квартал у RYBALSKY — із житлом на будь-який смак та освітнім комплексом
  • calender 27.10.2017

RYBALSKY розпочав будівництво 3-го кварталу житлового району! Поспішайте скористатись привабливою пропозицією та придбати квартиру за акційною ціною – 24 990 грн.

Обрати квартиру

 

Нова черга району RYBALSKY — мультифункціональний житловий квартал із затишним подвір’ям, спортивним майданчиком, вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом. Цей будинок буде особливим, адже його частину займатиме Rybalsky Family Port — навчальний заклад нового формату.

 

Квартири

Житлові секції матимуть 9 поверхів — саме така висота є комфортною та не “тисне” на людину. У цих секціях буде розміщено 156 квартир. Серед них є як компактні однокімнатні (від 41 м2), так і дворівневі чотирикімнатні з приватними терасами, тож ви зможете обрати квартиру, яка відповідатиме саме вашим потребам і бажанням:

  • однокімнатні — 7 типів планування, 41 квартира;
  • двокімнатні — 14 типів, 63 квартири;
  • трикімнатні — 8 типів, 31 квартира;
  • чотирикімнатні — 2 типи, 2 квартири;
  • дворівневі трикімнатні — 5 типів, 7 квартир;
  • дворівневі чотирикімнатні — 10 типів, 12 квартир.

 

Rybalsky Family Port

Навчальний комплекс розміститься у триповерховій секції кварталу. Rybalsky Family Port проектували з урахуванням консультацій провідних голландських архітекторів. Це не звичайна школа, а сучасний освітній заклад, що складатиметься із середньої школи, дитсадка, студій розвитку, спортивних секцій і гуртків. Тут навчатиметься 356 учнів: 228 школярів і 128 дошкільнят. При Rybalsky Family Port на першому поверсі працюватиме кав’ярня та сімейний коворкінг. А на даху буде облаштовано спортивний майданчик для школярів, обгороджений сіткою. Майданчик дитсадка ми розташуємо у дворі освітнього центру та відмежуємо від приватного простору мешканців будинку.

 

Благоустрій

Приватне подвір’я для мешканців буде ідеально облаштоване для сімейного відпочинку. Доступ матимуть тільки мешканці та їхні гості, до того ж, в’їзд автомобілів на цю територію буде заборонено, тож у дворі буде безпечно та затишно. Там буде дитячий ігровий майданчик і спортивний майданчик для дорослих. Ми надаємо великого значення озелененню подвір’я, до того ж і частина покрівлі Rybalsky Family Port буде “зеленою”.

 

Паркінг

У житловому комплексі буде обладнано підземний паркінг площею 5050 м2, розрахований на 140 автомобілів. Паркінг працюватиме за системою park sharing: власник паркомісця зможе здавати його в користування на період своєї відсутності й отримувати за це гроші. Ця система забезпечить великий запас паркомісць за доступною ціною. Стоянку буде забезпечено всім необхідним: від місць для зберігання велосипедів до станцій заряджання електрокарів.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин