Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Унікальна новобудова біля води

Житловий район Рибальський – оазис сучасного мегаполісу та унікальний житловий комплекс, оскільки розташовується в мальовничому місці біля води і водночас знаходиться в центрі міста.

Новобудова на Набережно-Рибальській

Квартали RYBALSKY будуть пронизані мальовничими каналами, що підкреслить естетичну красу цього місця і подарує мешканцям можливість щодня насолоджуватися надзвичайними панорамами із вікон своїх квартир.

Новобудова також подарує своїм мешканцям перший у Києві міський пляж в межах житлового району. Також на території ЖК Рибальський розташовуватиметься внутрішня гавань для яхт.

На території комплексу також з’являться бульвари з кафе, скверами та амфітеатрами для проведення вечірок. Між іншим, один із таких бульварів ми відкриємо вже до Дня Києва 28 травня.

ЖК біля набережної

Перлиною житлового району Рибальський стане оновлений Парк моряків. Тут можна буде отримати неабияке задоволення, споглядаючи Поділ під час піших прогулянок, а також добре провести час на гральних та спортивних майданчиках. Крім того, в парку обладнають спеціальні місця для вигулу домашніх тварин, велодоріжки та велопарковки.

Парк Моряків приваблює багатьох киян тим, що тут відносно спокійно й зелено – до того ж тут відчувається унікальна атмосфера міста, оскільки навколо розташовані великі крани, монумент історичного бойового корабля, а водою пливуть туди й назад громіздкі буксири. Повірте, селфі в цих місцях приречені на успіх!