телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

На бульварі житлового району #мамаслет влаштовує Rybalsky family picnic!

На бульварі житлового району #мамаслет влаштовує Rybalsky family picnic!
  • calender 26.06.2017

1 липня на бульварі у RYBALSKY відбудеться #Мамаслет — сімейне свято, на якому матусі, татусі та дітлахи різного віку зможуть весело та цікаво провести час. Захід приурочений до початку будівництва Rybalsky family port — інноваційного освітнього центру на території житлового комплексу.

 

Ідея Rybalsky family port ґрунтується на новітніх знаннях про природу дитини, її розвиток та навчання. Це унікальний для України проект як за формою, так і за змістом. Усвідомлюючи велике значення соціальної інфраструктури, ми створюємо освітній комплекс водночас із житловими будинками. Ми ставимося до Rybalsky family port із максимальною відповідальністю, щоб діти мали найкращий простір для всебічного розвитку. Під одним дахом із навчальними класами школи та дитячого садочка буде облаштовано також event-space, сімейне кафе, коворкінг, студії розвитку та додаткової освіти.

 

#Мамаслет — унікальний щомісячний сімейний захід із різноманітними активностями для батьків і дітей. Засновниці проекту, Аревік Арзуманова та Наталія Калініна, на власному досвіді переконалися, що у Києві бракує комфортних місць, де можна цікаво проводити час із дітьми. Тоді вони вирішили самостійно створити такий простір та організували фестиваль із навчальними та розважальними активностями для дітей, ярмарком для всієї родини, зонами для мам і тат, фудкортами та фотозонами. Водночас #Мамаслет є платформою для мам, які хочуть розповісти про власну справу, та майданчиком для брендів, де можна презентувати продукцію для мам, дітей та сім’ї.

 

#Мамаслет у RYBALSKY пропонує багато цікавих занять для сімей із дітьми, шоу-програму та конкурси. Малечі покажуть мультики та шоу мильних бульбашок, а також проведуть захопливу демонстрацію хімічних експериментів. Дітлахи матимуть змогу посадити живі квіти та помалювати крейдою на асфальті. Для гостей свята організатори облаштують зручні м’які зони відпочинку та фудкорти. Окрім того, на святі працюватиме танцювальна зона та кінотеатр під відкритим небом.

 

Фестиваль #Мамаслет на території житлового району RYBALSKY відбудеться в суботу, 1 липня. Початок об 11:00. Завітайте разом із дітьми та подаруйте своїй сім’ї чудовий відпочинок!

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин