Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Зустрічайте — будинок #1! Нова прикраса Києва

Зустрічайте — будинок #1! Нова прикраса Києва
  • calender 11.12.2020

Хтось підводить підсумки у кінці року. Хтось — складає плани. А ми продовжуємо завзято працювати та зводити будинки, які стають прикрасою та лавмарками Києва. Напередодні Нового року ми вирішили зробити подарунок місту та відкрити новий квартал у RYBALSKY — будинок #1!

Він розташований на першій лінії та створений для тих, хто без тями закоханий у місто та його головну пам`ятку — Дніпро. 

Будинок #1 вражатиме своєю архітектурою. Його висота не перевищуватиме 9-ти поверхів, проте матиме свою особливість — каскадність. Автори  проєкту вирішили, що перепади рівнів будуть найкращим рішенням для того, аби мешканці могли насолоджуватися красою Дніпра. І, звісно, ми підтримали цю пропозицію.  

Частина квартир має вихід на просторі тераси. Звідси мешканцям відкриватимуться приголомшливі Дніпровиди, зелень Труханового острову, віддалік можна побачити арку Дружби народів і пам`ятник “Батьківщина-Мати”. Ввечері вікновид мерехтітиме вогниками з Поштової площі. На терасі можна облаштувати свою лаунж-зону та кожен ранок починати із зустрічі з Дніпром, працювати тут вдень, а ввечері відпочивати з родиною від повсякденних справ.

Ми цінуємо приватність кожного мешканця, тому огорожі терас будуть розташовані з невеликим відступом від краю. Вам не заважатимуть сусіди з верхніх поверхів, а ви не бачитимете тераси нижче. Завдяки неоднорідності фасаду, балкони квартир також не межуватимуть  один з одним.

При виборі матеріалу для оздоблення будинку ми намагалися слідувати архітектурній концепції RYBALSKY, тож кольора гама та текстура фасадів ідеально поєднується зі склом панорамних вікон та іншими фасадами району. 

Перші рівні займатимуть комерційні приміщення, тож частину об`єктів інфраструктури мешканці матимуть просто у своєму будинку.

Для дітей ми створимо ігровий майданчик. Грати з друзями вони зможуть всередині кварталу на затишному подвір`ї. Доступ до нього матимуть лише власники квартир, тож батьки можуть не хвилюватися за своїх дітей. 

Для мешканців з авто запроєктований підземний паркінг. 

Поспішайте одним з перших придбати квартиру у новому будинку бізнес-класу! Серед планувань є як класичні помешкання, так і дворівневі з приватними терасами, двома ванними кімнатами та гардеробними. 

Додаткову інформацію щодо планувань та умов купівлі у будинку #1 RYBALSKY ви можете дізнатися у відділі продажу.

Замовити дзвінок

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин