Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Lera Litvinova Gallery відкрита у RYBALSKY та чекає гостей!

Lera Litvinova Gallery відкрита у RYBALSKY та чекає гостей!
  • calender 18.12.2018

Масло та пастель, бронза та мармур, картини та скульптури, музика та живопис — відкриття виставки “Зона відгуку” у Lera Litvinova Gallery дивувало своїми мистецькими поєднаннями.

Минулої п`ятниці ми знайомились з прекрасним в усіх його проявах. В галереї були презентовані картини сучасних українських митців,  де кожен намагався розповісти свою історію та відкрити гостям ті маленькі істини, що слугують ключем до розуміння життя. Через конкретні образи, техніки та змішання кольорів митці прагнули створити образи, в яких кожен глядач зможе побачити себе та розкрити свою сутність.

Філософські роздуми не обмежились лише живописом. На виставці були презентовані скульптури Astian Rey. “Ніка Самофракійська”, “Мінотавр”, “Сварог” — роботи стали інтерпретацією автора на тему стародавніх міфів і легенд.

Захід пройшов під музичний акомпанемент піаністки, композитора та лауреата міжнародних конкурсів Олександри Морозової. 

В перервах між бесідами про “високе” та міні-лекціями від арт-експертів, гості могли випити келих ігристого та сфотографуватися з улюбленими експозиціями. Для мешканців та відвідувачів RYBALSKY була гарна нагода побачити бульвар у вогниках новорічних гірлянд і помилуватися красою будинків, які особливо казкові ввечері.

Художниця й ідейна натхненниця арт-простору Lera Litvinova Gallery Лєра Літвінова розповіла про вибір локації в RYBALSKY: «Нам близька концепція RYBALSKY. Адже це сучасність та архітектурне мистецтво, яке формує смак, а не слідує за ним. Це простір, який надихає! Наші місії тісно пов`язані. Місія галереї — це просування сучасного мистецтва в Україні, українського мистецтва — у світі. Місія RYBALSKY — впровадження світового досвіду в Україні».

Запрошуємо вас до арт-простору Lera Litvinova Gallery. Галерея працює у будинку №3 RYBALSKY на постійній основі, а виставка “Зона відгуку” буде представлена до 23 січня.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин