Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Трикімнатні квартири в Рибальському

Трикімнатна квартира у ЖК Рибальський – ідеальне міське житло для великої родини. У такій квартирі комфортно проживатимуть декілька людей – наприклад, пара з двома дітьми.

читати далі

Трикімнатні квартири в житловому районі Рибальський

3-кімнатна квартира в RYBALSKY – функціональне й зручне житло. Площа таких квартир стартує з 73 м ²: тут вам простора кухня-вітальня, дві ванні кімнати, дві спальні, і навіть, за вашим побажанням, два балкона. Крім того, житловий район Рибальський пропонує своїм покупцям втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення завдяки вільному плануванню житла.

Переваги

У житловому комплексі пропонується великий вибір планувань трикімнатних квартир. Наприклад, ви можете придбати дворівневе 3-кімнатне житло і облаштувати його за смаком. А якщо ви придбаєте квартиру на останніх поверхах, то приємним бонусом для вас стане тераса на даху. Тільки-но уявіть, які панорами ви побачите і скільки емоцій отримаєте від вечері в компанії з близькими людьми. І все це під відкритим небом – казково, чи не так?

Ціна

Дізнатися про вартість так само легко, як зайти у Facebook – просто замовте дзвінок і наш відділ продажу зв′яжеться з вами в зручний для вас час. До речі, ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальні умови розстрочки. Детальніше про це вам розкажуть наші консультанти.

Не зволікайте з придбанням нерухомості, тому що вже у I кварталі 2018р - II кварталі 2018р по секційно завершиться будівництво перших двох кварталів. Усіх охочих ми також запрошуємо на екскурсію, під час якої ви побачите перебіг будівництва житлового району Рибальський.

згорнути