Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Трикімнатні квартири в Рибальському

Трикімнатна квартира у ЖК Рибальський – ідеальне міське житло для великої родини. У такій квартирі комфортно проживатимуть декілька людей – наприклад, пара з двома дітьми.

читати далі

Трикімнатні квартири в житловому районі Рибальський

3-кімнатна квартира в RYBALSKY – функціональне й зручне житло. Площа таких квартир стартує з 73 м ²: тут вам простора кухня-вітальня, дві ванні кімнати, дві спальні, і навіть, за вашим побажанням, два балкона. Крім того, житловий район Рибальський пропонує своїм покупцям втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення завдяки вільному плануванню житла.

Переваги

У житловому комплексі пропонується великий вибір планувань трикімнатних квартир. Наприклад, ви можете придбати дворівневе 3-кімнатне житло і облаштувати його за смаком. А якщо ви придбаєте квартиру на останніх поверхах, то приємним бонусом для вас стане тераса на даху. Тільки-но уявіть, які панорами ви побачите і скільки емоцій отримаєте від вечері в компанії з близькими людьми. І все це під відкритим небом – казково, чи не так?

Ціна

Дізнатися про вартість так само легко, як зайти у Facebook – просто замовте дзвінок і наш відділ продажу зв′яжеться з вами в зручний для вас час. До речі, ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальні умови розстрочки. Детальніше про це вам розкажуть наші консультанти.

Усіх охочих ми також запрошуємо на екскурсію, під час якої ви побачите перебіг будівництва житлового району Рибальський.

згорнути