Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

№ будинку:
№ секції:
Cкинути параметри
Знайдено типів квартир:

Квартири з терасою

Що потрібно знати про квартири з терасами у RYBALSKY, щоб без вагань купити одну з них? Достатньо кількох фактів: розташування на останніх поверхах наших будинків, ергономічні планування, вікновиди на Дніпро з зеленими пагорбами Труханова острова або на бульвар з сакурами й планами. Але, нам здається, що ключова перевага наших квартир — саме у терасах. Це ваш ідеальний простір для сніданків, занять йогою на свіжому повітрі й одночасно у межах квартири та романтичних вечорів за келихом вина. Обираючи квартиру з терасою у RYBALSKY, у вас буде безліч сценаріїв для проведення свого дозвілля та безліч приводів для натхнення.

читати далі

Особливості квартир з терасами

Квартири з терасами розташовані на останніх поверхах наших будинків — переважно, це 8, 9 і 10 рівнях. На 9 і 10 поверхах знаходяться дворівневі квартири, тож архітектори RYBALSKY вирішили скористатися цим та в деяких помешканнях запроєктували одразу дві тераси — на кожному рівні. Якщо вам до вподоби однорівневі планування на 8 поверсі знаходяться саме такі квартири та також з терасою.

Окрім того, що зі своєї тераси ви можете бачити бульвар та Дніпро, ви матимете безкрайнє небо над головою. Нічого не буде заважати вам насолоджуватися блакиттю неба вдень та загадувати бажання у зорепад вночі.

Як купити квартири з терасою у RYBALSKY?

Якщо ви ще не були у нашому районі, запрошуємо вас за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9. Наші менеджери відділу продажу покажуть вам планування квартир з терасою, які є у наявності, та влаштують екскурсію RYBALSKY. Після прогулянки нашим бульваром та знайомством з архітектурою будинків, ви точно захочете тут жити. Не гайте час, завітайте до нас та обирайте квартиру своєї мрії.

згорнути