Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Однокімнатні квартири в Рибальському

ЖК Рибальський матиме дев′ять кварталів. Вісім із них будуть житловими, а дев′ятий стане навчальним центром. На сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям понад 90 варіантів планування житла на будь-який смак і для різних потреб. Найпопулярнішими, звичайно, є саме однокімнатні квартири.

читати далі

Однокімнатні квартири в житловому районі Рибальський

Купити однокімнатну квартиру в житловому районі RYBALSKY дуже легко. Для початку потрібно обрати її площу, тип і планування. Мінімальна площа однокімнатної квартири становить 45 квадратних метрів. Це чудовий варіант для однієї людини та молодої пари без дітей.

Переваги

Однокімнатна квартира в ЖК Рибальський має чималу площу кухні та спальні. Крім того, архітектори передбачили зручний коридор, містку гардеробну та практичну лоджію. Слід зазначити, що RYBALSKY пропонує вам втілити в життя найсміливішу дизайнерську мрію завдяки вільному плануванню житла: наприклад, ви зможете об′єднати санвузол або перетворити квартиру на студію.

Вартість

1-кімнатна квартира в житловому районі Рибальський може стати вашою за кілька хвилин. Для того, щоб обрати квартиру, ознайомтеся з генеральним планом і оберіть бажану секцію, поверх і планування. Вартість нерухомості можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок – відділ продажу зв′яжеться з вами якнайшвидше. Ми також з радістю запросимо вас на екскурсію, під час якої ви побачите, як просувається будівництво житлового району RYBALSKY. До слова, ми приготували для кожного покупця індивідуальні умови розстрочки. Поспішайте! Перші два будинки ЖК Рибальський будуть введені в експлуатацію у I кварталі 2018р - II кварталі 2018р по секційно.

згорнути