Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Однокімнатні квартири в Рибальському

ЖК Рибальський матиме дев′ять кварталів. Вісім із них будуть житловими, а дев′ятий стане навчальним центром. На сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям понад 90 варіантів планування житла на будь-який смак і для різних потреб. Найпопулярнішими, звичайно, є саме однокімнатні квартири.

читати далі

Однокімнатні квартири в житловому районі Рибальський

Купити однокімнатну квартиру в житловому районі RYBALSKY дуже легко. Для початку потрібно обрати її площу, тип і планування. Мінімальна площа однокімнатної квартири становить 45 квадратних метрів. Це чудовий варіант для однієї людини та молодої пари без дітей.

Переваги

Однокімнатна квартира в ЖК Рибальський має чималу площу кухні та спальні. Крім того, архітектори передбачили зручний коридор, містку гардеробну та практичну лоджію. Слід зазначити, що RYBALSKY пропонує вам втілити в життя найсміливішу дизайнерську мрію завдяки вільному плануванню житла: наприклад, ви зможете об′єднати санвузол або перетворити квартиру на студію.

Вартість

1-кімнатна квартира в житловому районі Рибальський може стати вашою за кілька хвилин. Для того, щоб обрати квартиру, ознайомтеся з генеральним планом і оберіть бажану секцію, поверх і планування. Вартість нерухомості можна дізнатися, замовивши зворотний дзвінок – відділ продажу зв′яжеться з вами якнайшвидше. Ми також з радістю запросимо вас на екскурсію, під час якої ви побачите, як просувається будівництво житлового району RYBALSKY. До слова, ми приготували для кожного покупця індивідуальні умови розстрочки.

згорнути