Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Двокімнатні квартири в Рибальському

Двокімнатна квартира чудово підійде молодій парі або сім′ї з однією дитиною. Ви самостійно можете вибрати необхідні площу, планування, секцію, поверх та бажаний краєвид за вікном. Головною перевагою придбання двокімнатної квартири є більш просторі кімнати та наявність балкона.

читати далі

Двокімнатні квартири в житловому районі Рибальський

Найменша 2-кімнатна квартира у ЖК RYBALSKY має площу 55 м2. Квартири сплановані з максимальним збереженням корисного простору – як зазначають експерти, це позитивно впливає на самопочуття і здоров′я людини. Крім того, житлова площа такої квартири ідеально підійде для людей, які планують дитину.

Переваги

Головна перевага 2-кімнатних квартир у RYBALSKY – невелика різниця у вартості порівняно з однокімнатним житлом. Крім того, двокімнатні квартири мають балкон і комору, в той час, як однокімнатні – тільки лоджію. До того ж у 2-кімнатній квартирі ви матимете більше можливостей для втілення дизайнерських фантазій. Слід додати, що RYBALSKY пропонує своїм покупцям втілити в життя будь-яку ідею завдяки вільному плануванню житла: це дуже зручно, адже дозволяє врахувати всі ваші побажання і потреби.

Ціна

2-кімнатна квартира в житловому районі Рибальський може стати реальністю в один момент. Вартість квартири можна дізнатися, замовивши дзвінок – відділ продажу зателефонує вам у будь-який зручний для вас час. Ми також з радістю запросимо вас на екскурсію, під час якої ви побачите, як просувається будівництво житлового району RYBALSKY. Ми приготували для кожного покупця індивідуальну програму розстрочки. Поспішайте, адже ми завершуємо будівництво двох будинків ЖК Рибальський вже у I кварталі 2018р - II кварталі 2018р по секційно.

згорнути