Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Двокімнатні квартири в Рибальському

Двокімнатна квартира чудово підійде молодій парі або сім′ї з однією дитиною. Ви самостійно можете вибрати необхідні площу, планування, секцію, поверх та бажаний краєвид за вікном. Головною перевагою придбання двокімнатної квартири є більш просторі кімнати та наявність балкона.

читати далі

Двокімнатні квартири в житловому районі Рибальський

Найменша 2-кімнатна квартира у ЖК RYBALSKY має площу 55 м2. Квартири сплановані з максимальним збереженням корисного простору – як зазначають експерти, це позитивно впливає на самопочуття і здоров′я людини. Крім того, житлова площа такої квартири ідеально підійде для людей, які планують дитину.

Переваги

Головна перевага 2-кімнатних квартир у RYBALSKY – невелика різниця у вартості порівняно з однокімнатним житлом. Крім того, двокімнатні квартири мають балкон і комору, в той час, як однокімнатні – тільки лоджію. До того ж у 2-кімнатній квартирі ви матимете більше можливостей для втілення дизайнерських фантазій. Слід додати, що RYBALSKY пропонує своїм покупцям втілити в життя будь-яку ідею завдяки вільному плануванню житла: це дуже зручно, адже дозволяє врахувати всі ваші побажання і потреби.

Ціна

2-кімнатна квартира в житловому районі Рибальський може стати реальністю в один момент. Вартість квартири можна дізнатися, замовивши дзвінок – відділ продажу зателефонує вам у будь-який зручний для вас час. Ми також з радістю запросимо вас на екскурсію, під час якої ви побачите, як просувається будівництво житлового району RYBALSKY. Ми приготували для кожного покупця індивідуальну програму розстрочки.

згорнути