Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Чотирикімнатні квартири в Рибальському

Чотирикімнатна квартира – ідеальне житло для великої сім′ї. Її метраж дозволяє організувати простір максимально комфортно для кожного члена родини. Вартість придбання такої квартири в забудовника нижча, ніж на вторинному ринку.

читати далі

Чотирикімнатні квартири в житловому районі Рибальський

Купівля 4-кімнатної квартири в Рибальському – вигідне вкладання коштів, адже з часом цінність такого житла лише зростатиме.

Квартири в житловому районі Рибальський – прекрасний вибір для тих, хто хоче розширити свою житлову площу в сучасних будівлях неподалік від центру та ключових станцій метро.

Переваги

Найголовнішою перевагою 4-кімнатних квартир комплексу є, звичайно ж, їхня величезна площа – від 106 м ². Крім того, у комплексі Рибальський доступні дворівневі варіанти таких квартир. Сім′ї з дітьми знають, як важливо надати кожній маленькій особистості власний простір, що створить відчуття захищеності та свободи. Це позитивно вплине на гармонійне життя під одним дахом.

Творчі особистості теж оцінять простір 4-кімнатної квартири, адже тут вдосталь місця для студії, майстерні та власного кабінету. При цьому чотирикімнатна квартира стане безмежним полем для втілення найсміливіших дизайнерських задумів. Затишні й світлі кімнати, велика кухня, кілька санвузлів, просторі балкони і навіть вихід на терасу, де ви зможете випити філіжанку кави просто неба.

Ціна

Великий досвід і глибоке розуміння потреб покупця дозволили створити по-справжньому комфортне сімейне житло саме для вас. Зверніться у наш відділ продажу, щоб отримати повну інформацію про умови придбання житла у RYBALSKY.

згорнути