Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
телефон гарячої лінії (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Квартири на Подолі

Подільський район – один із найпопулярніших районів Києва, який вважається комфортним місцем для життя. Крім того, Поділ є одним із найкрасивіших районів столиці, повний архітектурних споруд, парків, музеїв і театрів. У той же час розвинена соціальна й транспортна інфраструктура роблять його максимально комфортним для життя і роботи.

Нерухомість Подільського району

Купівля квартири на Подолі – мрія багатьох людей, які хочуть жити в серці Києва неподалік від Дніпра і центру міста. Житловий район Рибальський втілить в життя будь-яке ваше побажання – ми пропонуємо понад 90 різних варіантів планувань житла у двох будинках (630 квартир). Купувати нерухомість вигідно саме на етапі будівництва, оскільки її вартість тоді нижча, ніж у зведеному будинку чи на вторинному ринку.

Рибальський півострів – місце, яке ми обрали для будівництва RYBALSKY, дуже зручне з точки зору транспортної розв′язки. Звідси ви за 15 хвилин на автомобілі дістанетеся до центру міста і за 10 хвилин до станцій метро Поштова площа та Контрактова площа. Якщо навіть ви залишите авто вдома, то до ваших послуг – автобуси і маршрутні таксі, що з′єднують Поділ та Оболонь.

Де купити квартиру на Подолі

Хочете жити в Подільському районі та щодня насолоджуватися панорамами на Дніпро з вікон власної квартири? Тоді ваш вибір – новий житловий район Рибальський.

Він будується за унікальним проектом із застосуванням новітніх технологій та найякісніших матеріалів. Рибальський – це втілення ідеї комфортного і гармонійного життя поблизу води в центрі мегаполісу.

Використовуючи досвід європейських країн, забудовник створює простір з унікальною структурою кварталів та розвиненою інфраструктурою. Однією з відмінних рис комплексу є система міських каналів, які пронизують квартали, утворюючи прогулянкові набережні. Крім того, на території комплексу планується відкрити перший в Києві міський пляж в житловому районі.

Великі панорамні вікна, ретельно продуманий ландшафтний дизайн, дворівневий паркінг, спортивні та дитячі майданчики, цілодобова охорона, сквери та зони відпочинку – все це забезпечує високий комфорт і безтурботне життя власників квартир ЖК Рибальський.

Поділ – це ексклюзивний район. Жити в ньому – одне задоволення. Якщо ви загорілися ідеєю стати його частиною, житловий район Рибальський допоможе здійснити ваше бажання повною мірою.