телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

RYBALSKY тримає курс обрати найкраще!

RYBALSKY тримає курс обрати найкраще!
  • calender 24.04.2017

Riverside Development та архітектурний фестиваль PROSTONEBA оголошують закритий конкурс — RYBALSKY design & communicate competition. Запрошуємо фахівців поділитися своїм баченням того, який вигляд повинні мати комфортні житло та міський простір в сучасній столиці України.

Конкурс відбудеться у двох номінаціях: “Архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об`єкту з культурною функцією у житловому районі RYBALSKY” та “Концепція активізації та функціонування публічних просторів на території Рибальського острова”.

До участі у першій номінації запрошують сертифікованих архітекторів й архітектурні бюро, у другій — міждисциплінарні команди культурологів, архітекторів, урбаністів, івент-менеджерів тощо.

Журі обере 6 фіналістів у двох номінаціях із загальним призовим фондом 8 750 євро. Фіналісти презентуватимуть свої концепції під час архітектурного фестивалю PROSTONEBA у Києві 7–9 липня.

Якщо Ви чи Ваша команда бажаєте взяти участь у конкурсі, надішліть Ваш запит до організаційного комітету для отримання запрошення до участі до 30 квітня 2017 року. Відповідь буде надано до 1 травня 2017 року.

Усі деталі на cайті конкурсу.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин