Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
menu

ВІДКРИТИ

ЗАМОВИТИ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК

*

*

logo

Комерційна нерухомість в житловому районі Рибальський

Комерційна нерухомість у житловому районі Рибальський представляє особливий інтерес для підприємців. Це і не дивно, бо житловий район матиме досить велику територію – близько 3500 м2. Крім того, тут проживатимуть багато людей (один житловий квартал це, в середньому, 300 квартир). Додайте сюди те, що завдяки вдалому місцерозташуванню та гарній транспортній інфраструктурі, RYBALSKY стане повноцінним майданчиком для відпочинку інших містян. Адже тут буде перший міський пляж, багато бульварів та скверів, а поряд – окраса Рибальського півострова – оновлений Парк Моряків

Особливим попитом у мешканців житлового району Рибальський будуть користуватися: магазин, ресторан, кафе, філія банку, салон краси, фітнес-клуб, фотостудія.

Нежитлова нерухомість нового зразка

Житловий район Рибальський розташовується у центральній частині Києва з відмінним транспортним сполученням (поруч Поділ, Оболонь, Поштова площа, Контрактова площа, ключові станції метро), що гарантує високу відвідуваність об′єктів торгівлі та інших закладів.

RYBALKSY – прекрасний майданчик для всіх видів підприємницької діяльності – навіть якщо ви захочете відкрити тут власний офіс. Розвинена інфраструктура житлового комплексу Рибальський перетворює його на ідеальне місце для розміщення будь-яких комерційних приміщень.

Нежитлова нерухомість у ЖК Рибальський буде розподілена рівномірно – для зручності жителів комплексу. Ви можете бути впевненими в тому, що поруч із вами не відкриється аналогічний бутік з одягом чи кафетерій – з нами ваш бізнес почуватиметься відмінно.