Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Як відбувається процес передачі ключів інвесторам RYBALSKY

Як відбувається процес передачі ключів інвесторам RYBALSKY
  • calender 26.03.2019

Ви купили квартиру у RYBALSKY та ваш будинок отримав сертифікат про готовність до експлуатації. Як швидко ви зможете отримати ключі та розпочати омріяний ремонт? Звісно, кожному інвестору хочеться наблизити підписання основного договору та стати офіційним власником квартири, але цьому моменту передує ряд обов`язкових процедур.

Опишемо цей процес поетапно.

 

  1. Після введення будинку в експлуатацію ми подаємо документи на присвоєння об`єкту поштової адреси.
  2. Паралельно з цим ми запрошуємо управляючу компанію для огляду квартир та виявлення недоліків. Це важлива процедура, оскільки після заселення мешканців саме управляюча компанія буде утримувати об`єкт у належному стані: обслуговувати інженерні мережі будинку, слідкувати за справністю опалювальних систем тощо.
  3. Після прийому квартир управляючою компанією менеджери відділу сервісу формують графік, за яким запрошують інвесторів на перегляд квартир і підписання Акту огляду.
  4. Паралельно з цим відбувається процес оформлення права власності на Фонди.
  5. Після того, як Фонд отримав права власності, необхідно здійснити стовідсоткову оплату вартості квартири. До цього моменту вже проведені обміри приміщень та зафіксована їхня площа. Фонд повідомляє інвестора листом-повідомленням про фактичну площу квартири. Якщо є невідповідність фактичної та проектної площі приміщень, то між Фондом та інвестором проводиться кінцевий розрахунок. Наприклад, якщо фактичний метраж виявиться більшим, інвестор має оплатити додаткові квадратні метри, якщо меншим – Фонд поверне різницю покупцеві.
  6. Після закриття фінансових питань та отримання довідки про оплату відбувається оформлення основних документів та передача права власності на інвестора.
  7. Одним з обов`язкових етапів також є укладання договору між інвестором і управляючою компанією.
  8. Після отримання права власності та оплати інвестором рахунку на вивіз будівельного сміття інвестор отримує ключі та може розпочати ремонт у своїй квартирі.

 

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звернутися до відділу сервісу за телефоном (044) 494 04 00.

Замовити дзвінок

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин