Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Як замовити перепланування квартири в RYBALSKY?

Як замовити перепланування квартири в RYBALSKY?
  • calender 26.06.2019

Всі будинки RYBALSKY зводяться за монолітно-каркасною технологією. Завдяки цьому після купівлі квартири ви можете змінювати розташування кімнат за власним смаком.  Щоб мінімізувати витрати під час ремонту, ми пропонуємо зробити перепланування ще до введення об`єкту в експлуатацію — на етапі будівельних робіт.

Як саме відбувається ця процедура — відповідаємо на ваші найактуальніші питання.

 

Ви хочете замовити перепланування квартири. До кого вам звернутися?

Якщо ви хочете перепланувати свою квартиру, перший крок для цього — звернутися до відділу сервісу за телефоном (044) 494 04 00. Менеджер запросить вас на зустріч, аби разом з архітектором обговорити ваші побажання щодо зміни розташування міжкімнатних стін. Після цього ми готуємо ескіз нового планування та узгоджуємо його з вами.

Для того, щоб зведення стін відповідало нормам будівництва, план квартири обов`язкового перевіряють менеджер проекту та головний архітектор. Тільки після цих етапів ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо перепланування у квартирі.

 

Коли перепланування безкоштовне?

Якщо у вашій квартирі ще не зведені стіни, ви можете безкоштовно замовити перепланування кімнат. Але важливо, щоб ви звернулися до відділу сервісу не менш, ніж за 30 днів до початку кладочних робіт на поверсі. Це обов`язкова умова, адже саме цей час знадобиться для розробки проекту квартири та його узгодження.

До безкоштовного перепланування квартири також входять проектні та монтажно-будівельні роботи.

 

Коли перепланування платне та за що саме ви платите?

Навіть, якщо у вашій квартирі вже збудовані міжкімнатні стіни, ви можете замовити їхнє перепланування. В цьому випадку ви оплачуєте лише будівельно-монтажні роботі — демонтаж вже збудованих і кладку нових стін.  Розробка проекту квартири — безкоштовна.

Вартість перепланування залежатиме від кількості матеріалів, об`єму та складності робіт. Іноді зміна міжкімнатних перегородок пов`язана з перенесенням інженерних мереж, а перепланування дворівневої квартири — з перенесенням отворів для сходів, тож кошторис формуватиметься залежно від запитів інвестора.

Тільки після погодження кошторису та укладання договору, ви вносите оплату за перепланування.

 

Чи є обмеження у переплануванні квартир?

Так. Ми — за безпеку мешканців, дотримання будівельних норм й архітектурну цілісність наших будинків. Тож при обговоренні змін у переплануванні ми можемо не погодити наступні пункті:

  • зміни існуючих конструкцій — їхнє порушення негативно впливає на безпеку експлуатації будівлі,
  • зміна розміру, положення та кольору вікон — заміна одного з елементів фасаду погіршує архітектурну концепцію району,
  • скління балконів, лоджій, терас — порушує архітектурну цілісність будинку та суперечить Державним будівельним нормам,
  • збільшення чи зменшення санвузлів — “мокрі точки” можуть впливати на нижні або верхні житлові поверхи,
  • знесення вентиляційних блоків і перенесення інженерних комунікацій — також позначаються на якості будівлі.

 

Якщо у вас залишилися питання, відповіді на них ви можете отримати у відділі сервісу. Менеджери працюють з понеділка по п`ятницю з 10.00 до 18.00. Зв`язатися з ними можна за номером (044) 494 04 00 або, надіславши лист на електронну пошту service@saga-development.com.ua.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин