Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Інфраструктура

Інфраструктура

Мешканці району матимуть усе необхідне поруч зі своїм кварталом — перші поверхи будинків займатимуть магазини, кафе, ресторани, шоуруми, салони краси тощо. Діти зможуть навчатися поблизу дому, адже в RYBALSKY відкриється освітній комплекс. На других і третіх поверхах деяких будинків запроектовані офіси. Тут будуть розташовані IT-компанії, творчі майстерні, архітектурні студії. Ми також подбали про медичні заклади — у RYBALSKY працюватимуть аптеки, сімейна клініка, стоматологічні кабінети для дорослих і дітей. Аби ви могли дізнатися більше про інфраструктуру району, розповімо про компанії, які вже обрали RYBALSKY для своєї роботи.

Медичний
кластер
кабінети сімейного лікаря
кабінети стоматології
аптеки
приватні медичні практики
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Офісна
нерухомість
ІТ - офіси
художні студії
архітектурні майстерні
кабінети нотаріусів
офіси юридичних компаній
Канал
Стоматологічна клініка Da Vinci Dental
Щасливі та здорові мешканці житимуть у RYBALSKY, а піклуватимуться про їхню блискучу посмішку лікарі клініки Da Vinci Dental. Фахівці стоматології надають повний спектр послуг: лікування карієсу та пломбування, хірургія, імплантація та протезування, профілактика, рентген, естетична стоматологія. Окремою перевагою клініки є використання інноваційної техніки — високоточна медична оптика дозволяє провести безболісне та абсолютно безпечне лікування пацієнтів. Для найменших відвідувачів у клініці працюють дитячі лікарі. Батьки можуть не хвилюватися за свого малюка — ніякого болю, довгих вмовлянь та інших звичних уявлень про відвідування стоматолога з дитиною не буде. У клініці Da Vinci Dental прийом проводиться в ігровій формі: лікар обов’язково подружиться з вашим малюком, розповість захоплюючі історії про свою роботу та дасть відповіді на всі питання. Після візиту маленький пацієнт обов’язково отримає подарунок і похвальну грамоту. Вже зовсім скоро Da Vinci Dental відчинить свої двері у RYBALSKY. Стоматологічна клініка працюватиме на першому поверсі будинку №3 (секція 5).
Дитяча стоматологічна клініка MamaDentist

MamaDentist відома як клініка з сімейними традиціями. Така концепція невипадкова. Кілька поколінь лікарів передали свої знання та досвід фахівцям клініки, аби сьогодні маленькі пацієнти та їхні батьки могли отримати високоякісне та безболісне лікування. Особливість клініки — у широкий спеціалізації. Дипломовані лікарі MamaDentist мають досвід не тільки у стоматології, а й в педіатрії та психотерапії, тож тут до вашої дитини обов’язково знайдуть підхід і перетворять прийом на захоплюючу пригоду. А завдяки використанню сучасних методик лікування, малюк не відчуватиме болю та більше не боятиметься візитів к стоматолога. Фахівці MamaDentist — за здоров’я та безпеку своїх пацієнтів, тому вони не використовують наркозів. Навіть при гострих болях лікування проходить без сліз і хвилювань малюків. Для батьків у клініці є перелік спеціальних послуг. З графіком та особливостями роботи стоматології мешканці RYBALSKY зможуть ознайомитися вже особисто. Клініка MamaDentist працюватиме у 2-й секції будинку №3.

Dental MamaDentist
Канал
Архітектурна група К5
Мати поруч сусідів-естетів ніколи не завадить, особливо якщо це архітектурна студія. Її фахівцям можна довірити дизайн своєї квартири, а якщо у вас в планах заміський будиночок, архітектори з радістю допоможуть реалізувати проект вашої мрії. Мешканці RYBALSKY можуть скористатися послугами архітектурної студії К5. Її офіс буде розташований на першому поверсі будинку №9 (секція 2). Чекаємо на відкриття!
Фітнес-клуб “5 елемент”

Поруч з RYBALSKY розташований “5 елемент” — найбільший в Україні спортивний комплекс з басейнами, фітнес-залами, тенісними кортами. Тут проводять заняття з різних видів спорту, а також надають послуги у сфері краси та здоров’я. Для членів клубу є декілька карток і тарифних планів, тож ви можете обрати для себе найоптимальніший варіант.

Dental MamaDentist
Обрати будинок
Замовити дзвінок
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ