Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

Інфраструктура

Інфраструктура

Мешканці району матимуть усе необхідне лише за декілька хвилин пішки від дому — перші поверхи будинків займатимуть магазини, центри обслуговування, кафе, ресторани, шоуруми, салони краси тощо. Діти зможуть навчатися поблизу свого будинку, адже в RYBALSKY відкриється освітній комплекс. На бульварі та у дворах ми облаштовуємо спортивні майданчики просто неба. Також ми подбали про медичну інфраструктуру — у RYBALSKY працюватимуть аптеки, сімейна клініка та ветеринарний кабінет. На других і третіх поверхах деяких будинків будуть розташовані офіси. Тут відкриються IT-компанії, творчі майстерні, юридичні агентства.

Медичний
кластер
кабінети сімейного лікаря
кабінети стоматології
аптеки
приватні медичні практики
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Офісна
нерухомість
ІТ - офіси
художні студії
архітектурні майстерні
кабінети нотаріусів
офіси юридичних компаній
Внутрішні
двори
2500 м2простору для відпочинку мешканців
гравійні доріжки
workout зона
дитячий майданчик з ігровими пагорбами
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Внутрішні
двори
гірки
сітки для лазання
гумові лави
різноманітні дерева
посадки багаторічних трав
гойдалка
Внутрішні двори

Периметральна забудова з усіх боків відмежовує внутрішні двори від вулиць, тому простір усередині кварталів буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці будинку. Зручні лавки, столики для пікніків, зелені насадження, дитячі та спортивні майданчики — ми подбали, щоб на внутрішньому подвір’ї було все для сімейного відпочинку та дозвілля з дітьми.

Пішохідний бульвар

На бульварі будуть пішохідні та велосипедні доріжки, дерева, газони та місця для відпочинку. Уздовж бульвару не пролягають міські автомагістралі, тож тут буде спокійно та безпечно. Кожен знайде тут комфортне місце для себе, адже бульвар поділено на три частини: парк, площу та спортивну зону. Парк стане гарним місцем для тихого відпочинку: тут можна буде посидіти на лаві під яблунею, пройтися доріжками зі зручним мощенням. У центральній частині бульвару розташована площа, а з боків від неї стоятимуть столики. На вихідних тут можна буде влаштовувати сімейні пікніки, а на свята — фестивалі. На газонах у тіні платанів ми поставимо лежаки, у спортивній зоні встановимо три батути та скейт-рампи. Поруч будуть зони для відпочинку.

Пішохідний
бульвар
330 мпротяжність
6600 м2простору для дозвілля
1спортивна зона
1парк
1площа
85дорослих дерев
80листяних кущів
3батути
3скейт-рампи
1тенісний стіл
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Пішохідний
бульвар
1спортивний комплекс
6шезлонгів
8столів для пікників
29лав
116об′єктів благоустрою
2500 м2площі для торгівельних майданчиків
20концептуальних магазинів улюблених брендів
sport image
Простір для спорту
У RYBALSKY зручно займатися спортом просто неба. На пішохідному бульварі ми облаштовуємо зону для активного відпочинку, де будуть батути, скейт-рампи, тенісний стіл. Також у дворі кожного будинку буде невелика workout-зона. На території району передбачено бігові та велосипедні маршрути. На каналі мешканці зможуть займатися веслуванням. Поруч з RYBALSKY розташований “5 елемент” — найбільший в Україні спортивний комплекс з басейнами, фітнес-залами, тенісними кортами. Тут проводять заняття з різних видів спорту, а також надають послуги у сфері краси та здоров’я.
Водний простір

Багатьом мешканцям RYBALSKY пощастить милуватися з вікон своїх квартир мальовничим краєвидом на Дніпро. І це лише одна з переваг життя біля річки. Ми зробимо все, аби нагадати киянам про цінність Дніпра та дати їм змогу відпочивати біля води.

Водний простір
Водний
канал
330мпротяжність
11550м2простору для відпочинку біля води
1зелена зона з фонтанами
1зона з кафе та ресторанами
1зона з амфітеатром і сценою
42дорослих дерева
Лого Житлового Району Рибальський місто Київ Лого Житлового Району Рибальський місто Київ
Водний
канал
89об′єктів благоустрою
238ліхтарів для декоративного підсвічування
2мости через канал
9200 м2ресторанів
> 25різноманітних кафе
Набережна

Наразі Київ відрізано від ріки автомагістралями та промисловими зонами — і ми прагнемо це змінити. Частину набережної Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту ми реконструюємо й облаштуємо там суспільний простір, де можна буде гуляти, бігати, кататися на велосипеді. Оновлена набережна буде відкрита для всіх охочих.

Канал

На території RYBALSKY ми створимо власний канал і поєднаємо його з Дніпром за допомогою тунелю, який буде прокладено під вулицею Набережно-Хрещатицькою. Біля води ми облаштуємо суспільний простір: вздовж каналу буде розташована окрема вулиця з концептуальними кафе та ресторанами. Для закладів ми заздалегідь передбачили літні майданчики, тож мешканці зможуть смакувати стравами на свіжому повітрі та милуватися краєвидом. Окрасою кварталу стане спуск до каналу — сходи до води будуть виконані у вигляді амфітеатру.

Канал
Замовити телефонний дзвінок

*

*

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Відділ Пост Сервісу
Акційні пропозиції
ЗАКРИТИ