Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Натискаючи *Замовити телефонний дзвінок*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Завантажити презентацію

*

*

В Києві завершується будівництво водного каналу на Рибальському

В Києві завершується будівництво водного каналу на Рибальському
  • calender 14.02.2022

Фінальний етап будівництва, який передбачає спорудження тунелю під вулицею Набережно-Рибальською, розпочався 14 лютого й триватиме 3 місяці. На цей період, згідно з розпорядженням КМДА від 14 лютого 2022 року № 342, буде частково обмежено рух вулицею.

Облаштування каналу здійснюється в рамках реалізації детального плану території Рибальського півострова. Це перший випадок в Україні, коли девелопери інвестують в гідротехнічні споруди для створення додаткових точок контакту з природою району, який розвивають.

Водний канал не лише дасть Києву нову зону відпочинку біля води з літніми майданчиками ресторанів та місцями для швартування водного транспорту, а й суттєво покращить рециркуляцію води в гавані Дніпра.

Роботи триватимуть у два етапи, обмеження руху Набережно-Рибальською дорогою також відбуватиметься поетапно. З 14 лютого до 31 березня буде перекрито частину дороги в бік Контрактової площі (зі сторони будівництва житлового району RYBALSKY), з 1 квітня по 15 травня буде обмежено рух транспорту на тій самій ділянці в бік Північного мосту.

Ми свідомо обрали саме період лютого-травня для проведення робіт по об`єднанню каналу з Дніпром. В холодну пору року загальноміські обсяги дорожніх і будівельних робіт скорочуються, а отже, скорочується й навантаження на транспортну інфраструктуру. Водночас ми вирішили не створювати додаткового дискомфорту для містян під час новорічних свят.

Дорожні роботи не вплинуть на пропускну здатність вулиці Набережно-Рибальської, адже основними бар`єрами-накопичувачами є світлофори на перетині Набережно-Рибальської з Набережно-Хрещатицькою, з одного боку, та з вулицею Електриків, з іншого.

Вже зовсім скоро в Києві з`явиться сучасний та комфортний громадський простір для відпочинку біля води.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин