Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Поспішайте купити квартиру до введення в експлуатацію

Поспішайте купити квартиру до введення в експлуатацію
  • calender 12.04.2019

Іноді не завадить трохи рішучості, щоб обрати найкращий варіант житла для себе та своєї сім`ї. Особливо, коли пропозицією треба скористатися “тут і зараз”.

 

Купуючи останні квартири у секціях RYBALSKY, які готуються до введення в експлуатацію, ви будете абсолютно задоволені своїм вибором. На етапі будівництва ми пропонуємо вигідні ціни на житло. Ви можете не тільки стати мешканцем сучасного району, але й зекономити кошти на майбутній ремонт.

 

У будинку №3 залишилися останні однокімнатні квартири площею від 45 м² до 51 м² та двокімнатні — від 61 м² до 71 м². У будинку №9 ви можете купити однокімнатне житло від 47 м² або двокімнатне — від 60 м² до 71 м².

 

У секціях 1,5,6 будинку №3 та секціях 2,3,4 будинку №9 вже завершено внутрішні мережі, залиті стяжки та виконані штукатурні роботи. На всіх поверхах встановлені квартирні двері. Наразі у будинках завершується монтаж вікон і внутрішнє опорядження місць загального користування: наносять фінішний шар оздоблень, укладають плитку на підлогу. Також прокладаються зовнішніх мереж.

 

Встигніть придбати квартиру у RYBALSKY за вигідною ціною! Завітайте до відділу продажу, щоб переглянути наявні варіанти планувань і дізнатися про умови купівлі. Чекаємо на вас за адресою вул. Набережно-Рибальська, 3, 9.

Обрати квартиру

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин