Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Як оздоблені фасади в RYBALSKY

Як оздоблені фасади в RYBALSKY
  • calender 09.10.2018

Сьогодні Київ відрізняється різноманіттям будівель – і за висотністю, і за оформленням фасадів. Змагаючись за увагу інвесторів, забудовники не завжди враховують думку своїх “сусідів” та загальну архітектуру району.

RYBALSKY має інший підхід до оздоблення будинків. Ми використовуємо концепцію невисотної забудови та хочемо, аби мешканці району не почували себе, наче в кам’яних джунглях. Ми враховуємо розташування району та вигідно вписуємо його до контексту історичного Подолу. Й, звісно, ми стежимо за останніми архітектурними тенденціями та створюємо стильний район, впізнаваний серед інших будівель столиці. В цьому ви можете переконатись самі. У житловому районі майже завершено оздоблення будинків №3 та №9 – про них ми й розкажемо детальніше.

Технології. Для оздоблення будинків у RYBALSKY ми обрали дві сучасні технології: для стін зі сторони бульвару ми використали навісні вентильовані фасади, для внутрішнього двору  – мокрі фасади.

У першому випадку конструкція складається з декількох елементів: термо- та гідроізоляційного шару, утеплювача й облицювального матеріалу. При монтажі каркасу утворюються вентильовані зазори, які підвищують теплоізоляційні властивості: повітря, яке циркулює між стіною та облицювальним матеріалом запобігає утворенню конденсату та зайвої вологи. Такий фасад енергоефективний – взимку він зберігає тепло, влітку – прохолоду.

При мокрому фасаді на утеплювач встановлюється монтажна сітка, зверху – шар штукатурки з подальшим фарбуванням. Перевага такої технології в тому, що вона дозволяє обрати будь-який колір та фактуру стіни.

Матеріали. Для утеплення будинків №3 та №9 ми обрали негорючу мінеральну вату, вона добре пропускає пар та при цьому не затримує вологу. Фінальними матеріалами для фасадів зі сторони бульвару стали клінкерна плитка, керамограніт, алюмінієвий композит, фіброцемент та фіброгіпс.

Для оздоблення будинків у RYBALSKY ми обрали клінкерну плитку коричневого кольору, вона укладається на утеплюючий шар та захищає фасад від води, забруднень і механічних пошкоджень.  

Керамограніт, алюмінієві композитні панелі і фіброцементні плити – сьогодні ці матеріали найбільше відповідають нашим запитам. Вони міцні, вологостійкі, легкі в монтажі та не створюють навантаження на основні стіни будинка. Окремою перевагою цих матеріалів є великий вибір кольорів. Основні відтінки, які гармонійно поєднуються у фасаді RYBALSKY, – коричневий та сірий. Світло-сірий фіброгіпс виконує більше декоративну функцію та використовується переважно у будинку №3.

Стильний чи якісний? Впізнаваний чи енергоефективний? В питаннях оздоблення фасадів ми не йдемо на компроміси та використовуємо останні технології для оформлення будинків у RYBALSKY. Переконайтесь самі! Запрошуємо вас до відділу продажів за адресою вул. Набережно-Рибальська, 3, 9. Наші менеджери влаштують вам екскурсію районом та запропонують відвідати шоу-рум, де ви зможете ознайомитись з марками матеріалів.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин