Лого Житлового Району Рибальський місто Київ

УКР

телефон відділу продажу (044) 498-02-00
Замовити телефонний дзвінок

*

*

Завантажити презентацію

*

*

Grand opening night: У RYBALSKY відкриється LERA LITVINOVA GALLERY

Grand opening night: У RYBALSKY відкриється LERA LITVINOVA GALLERY
  • calender 11.12.2018

14 грудня галерея Lera Litvinova Gallery зустріне гостей за новою адресою — вул. Набережно-Рибальська, 3. Масштабне відкриття локації відбудеться у RYBALSKY на першому поверсі будинку № 3 о 19:00.

«Місія SAGA Development — створення стильного та комфортного життєвого простору. Цю місію ми реалізуємо через нестандартну архітектуру, зручні громадські простори та сучасні мистецькі об`єкти. Ми впевнені, що майбутні мешканці житлового району RYBALSKY, так само, як і ми, захоплюються сучасним мистецтвом, і арт-простір Lera Litvinova Gallery стане одним із улюблених місць їхнього культурного дозвілля», — зазначає CEO SAGA Development Андрій Вавриш.

Галерея розпочне роботу філософським проектом “Зона відгуку”. Це новий погляд сучасних митців на структуру людської духовності. Автори картин аналізують дуалізм особистих якостей людини, міркують на тему свідомості та за допомогою творчості намагаються відповісти на соціально важливі питання “Чи можемо ми чесно говорити про свій стан? Чи можемо поділитись емоціями, розказати про свій біль чи радість?”.

За словами куратора проекту Леонори Янко, «Зона відгуку» є своєрідним дослідженням взаємин людей, реакцій на позитивну комунікацію, здатності індивідів бути відкритими у суспільстві.

На виставці будуть представлені роботи сучасних українських митців: Анни Волошко, Дар`ї Іващенко, Алли Волобуєвої, Юрія Шаповала, Аліни Гаєвої, Лери Літвінової, Astian Rеy, Євгена Шаповалова, Юлії Полякової, Данила Козелецького, Артема Андрійчука (Kaffelman), Дениса Городничого.

Вибір нової локації для галереї не випадковий. RYBALSKY, перш за все, привертає увагу своєю концепцією — формат європейського містечка, де в пріоритеті затишок і комфорт мешканців, а краєвиди та творчі рішення надихають на ідеї.

Запрошуємо всіх охочих познайомитися з роботами митців. Вхід на виставку вільний. Початок заходу о 19:00.

Більше інформації за посиланням.

Залиште E-mail, щоб підписатися на розсилку новин